קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

נר שמיני: לקיחת אחריות אישית

הפוסט נכתב בתאריך 15 בדצמבר 2012, בשעה 13:22, על ידי עדי פרבר

חברים יקרים ומתאמנים מופלאים, בכל אחד מימי החנוכה הוספנו נר שיאיר לנו את דרכנו בחיים. אם אימצתם ולו תובנה אחת מכל צעד משמונת השלבים של הקואצ'ינג, אז נס גדול היה פה. ככל שתקחו אחריות אישית גבוהה יותר על הכלים כך תטיבו עם עצכם ותגיעו להשיגים גבוהים יותר. באימון האישי אנחנו לא עושים הבדלה בין דילמה קטנה לגדולה, שתיהן חשובות באותה מידה. כך גם מומלץ להסתכל על הניסים בחיינו, להוקיר תודה עליהם ולהימנע מלקטלג אותם תחת "קטן" או "גדול".

 

יש בידכם כעת את הכלים לגרש את החושך, לסובב את תפיסתכם, להגדיל את הלהבה של חייכם, לבחור את המילוי המתאים לסופגניה שלכם ולהגדיר מטרות לניצחון בחייכם. קחו אותם אתכם להמשך השנה ותרגלו אותם ביום יום, כמובן מתוך גישת המצויינות. זוהי תמצית האימון וסך מה שזה אומר לקחת אחריות אישית. אתם מוזמנים לחזור ולקרוא את התכנים וכמובן פוסטים חדשים שמתפרסמים בבלוג באופן קבוע. 

 

הרבה אנשים חושבים שהסיבות לאימון עם מאמן אישי הם סיטואציות קשות או צרות אחרות, אבל הגישה הזאת מוטעית. הסתכלות מדוייקת על הקואצ'ינג תהיה כדרך חיים או כטיפול מניעתי. הרי החיים שלנו הם רצף של סיטואציות שאנחנו נוטים לתייג כ"חיוביות" או "שליליות". האימון האישי מצייד את ארגז הכלים שלכם בשלל כלים, טכניקות ועקרונות בהם תוכלו לבחור להשתמש בשעת הצורך. מומלץ להתחיל להתאמן עכשיו ולא לחכות לאתגרים שהחיים מציבים לנו. מדובר על תהליך אשל שינוי תפיסתי שיסייע לכם להתמודד בצורה מקסימלית עם כל אשר החיים יזמנו לכם.

 
אימון אישי בשמונה צעדים לחנוכה - סיכום תהליך אימון אישי של אחריות אישית
אימון שמיני לנר שמיני, אחריות אישית
 

לבני האדם יש הרבה דרכים להתמודדות, אך לא כולן משרתות אותנו בזמן אמת. הדרך שלנו היא קודם כל להגדיר "סיטואציה" כשלילית, הרבה פעמים כי אזור הנוחות לא מאפשר לנו לראות את התמונה השלמה. בשלב הבא אנחנו מאשימים אחרים בבעיות שלנו, הרבה פעמים אלוהים הוא החשוד העיקרי. לאחר מכן מגיע שלב התירוצים בו אנחנו מספרים לעצמנו כל מיני סיפורים כדי שנרגיש נח עם עצמנו. בהמשך אנחנו מחכים ומקווים שדברים ישתנו ודילמות יפתרו מאליהם. ארבעת השלבים שתיארתי הם חלק מתוך התנהגות קורבנית, אף אחד מהשלבים אינו תורם לי או מקדם אותי למה שאני רוצה.

 

האימון מציע לעבור מהתנהגות קורבנית להתנהגות אחראית, באיזה שלב אתם נמצאים בסקאלה? במהלך תהליך האימון האישי אנחנו שמים בצד את ההתנהגות הקורבנית אליה התרגלנו ופותחים את עצמנו לשלב המודעות. בשלב המודעות אנחנו מכירים במצב כמו שהוא ושואלים את עצמנו באיזה מקום אנחנו בחיים ומה אנחנו רוצים? רק מהנקודה הזאת נוכל לטפס בסולם לשלבים הבאים של התנהגות אחראית. נעשה צעד אל השלב בו אני מבין שזה תלוי בי איך החיים שלי ייראו, נתקדם אל השלב בו אני מוצא פתרונות לדברים שמפריעים לי ולבסוך אקח החלטה ואיישם אותה.

 

אל תתנו לפחד שלכם להניע אתכם, במקום הפכו אותו לדחף. כשאני נותן לפחד לנהל אותי אז הוא דוחק אותי להתנהגות קורבנית, במקום ארתום את הפחד על מנת לדחוף עצמי להתנהלות מתוך אחריות אישית. אבחר להסתכל על הדברים שכן טובים ועובדים בחיים שלי, עשו זאת גם אתם. לכו למאמן אישי שאתם מתחברים אליו ורכשו ממנו את הכלים שיפיקו מהפוטנציאל שלכם את המקסימום, אל תחכו ליום אפור. כולנו זקוקים לליווי אישי ותמיכה של מאמן מקצועי, תומך ואיכפתי. מעניין שהמצליחנים הכי גדולים בעולם הבינו את זה כבר מזמן. זכרו את הנס שלכם בחנוכה האחרון, ההבנה שניסים קורים רק בעקבות ניסיונות ופעולות. הקואצ'ינג נותן לכם את האפשרות לקחת שליטה על החיים שלכם, באחריות!

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 
 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט