קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

נר שני: אל תהיה צודק, תהיה חכם !

הפוסט נכתב בתאריך 9 בדצמבר 2012, בשעה 15:01, על ידי עדי פרבר

בנר השני של חנוכה אנחנו כבר מרימים הילוך ומכפילים את כמות האור. יצאנו כבר לדרך מצויידים בפתיחות, מה שמאפשר את הצלחת תהליך האימון. כולנו יודעים שבכביש לא כדאי להיות צודק אלא להיות חכם. על כך מדבר הצעד הבא שלנו בתהליך האימון האישי והוא התנהגות של צדקנות אל מול גישת התיקון. לא משנה אם אתה צודק, מה שרלוונטי בחיים זאת התוצאה בשטח.

 

באימון האישי התוצאה שקובעת נקראת "יקום פיזי". כל דבר שקיים קבוע בחיי הינו עובדה, גם אם אני לא רואה אותו או שהוא אינו מוצא חן בעיניי. צדקנות מתייחסת לכל אותם תוצאות שאינם ווכיחות בחיים שלי. דמיינו אותו כסמל שעומד באמצע החדר או אם תרצו פיל. הוא קיים כרגע, עובדה. האם אתה ממשיך להיות צודק ולהצטדק על דרכך או שאתה מתקן? בגישת התיקון יש להסתכל קודם כל על התוצאה ולשאול מה אני יכול לעשות אחרת. מה תרצה לשנות או לעשות אחרת?

צעד שני באימון, אל תהיה צודק תהיה חכם

אימון שני לנר שני, אל תהיה צודק – תהיה חכם

התחילו לשאול את עצמכםמה מה תרצו לשנות ולעשות עם כל אותם תוצאות שאינם ווכיחות בחיים שלכם. באימון האישי כשאנחנו ניתקלים בדברים כאלה בחיים שלנו, נזכור שיש שני אפשרויות: להתנגד להם או לתקן אותם אצלי. הבחירה שתשרת אותנו היא כמובן לקיחת אחריות על כל אותם דברים שתלויים רק בי. אז נוצר הפתח לשינוי באמצעות תוצאות חדשות שנקבל.

 

האגו והצדקנות גורמים לנו להתעלם מהמהות האמיתית שלנו ובכך לטעות ולשלם על כך מחירים כבדים. זכרו שעם תוצאות לא מתווכחים. במהלך החג התחילו לעשות הפרדה בין עובדות לבין דיעות, מחשבות ואמונות. בחרו להפסיק להתנגד ולהתחיל לתקן. בתוך כל תהליך של צמיחה מה שקובע זאת התוצאה העומדת מול עינינו. אם התוצאה אינה טובה – היו אמיצים לתקן אותה. האם הדרך בה אתם פועלים מביאה לתוצאה הרצויה לכם? אם יש דילמה ותקיעות, אל תנפננפו בדרך שלכם שלא מביאה לתוצאות. פשוט עשו דברים אחרת.

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments