קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

נר שני: אל תהיה צודק, תהיה חכם !

הפוסט נכתב בתאריך 9 בדצמבר 2012, בשעה 15:01, על ידי עדי פרבר

בנר השני של חנוכה אנחנו כבר מרימים הילוך ומכפילים את כמות האור. יצאנו כבר לדרך מצויידים בפתיחות, מה שמאפשר את הצלחת תהליך האימון. כולנו יודעים שבכביש לא כדאי להיות צודק אלא להיות חכם. על כך מדבר הצעד הבא שלנו בתהליך האימון האישי והוא התנהגות של צדקנות אל מול גישת התיקון. לא משנה אם אתה צודק, מה שרלוונטי בחיים זאת התוצאה בשטח.

 

באימון האישי התוצאה שקובעת נקראת "יקום פיזי". כל דבר שקיים קבוע בחיי הינו עובדה, גם אם אני לא רואה אותו או שהוא אינו מוצא חן בעיניי. צדקנות מתייחסת לכל אותם תוצאות שאינם ווכיחות בחיים שלי. דמיינו אותו כסמל שעומד באמצע החדר או אם תרצו פיל. הוא קיים כרגע, עובדה. האם אתה ממשיך להיות צודק ולהצטדק על דרכך או שאתה מתקן? בגישת התיקון יש להסתכל קודם כל על התוצאה ולשאול מה אני יכול לעשות אחרת. מה תרצה לשנות או לעשות אחרת?

צעד שני באימון, אל תהיה צודק תהיה חכם

אימון שני לנר שני, אל תהיה צודק – תהיה חכם

התחילו לשאול את עצמכםמה מה תרצו לשנות ולעשות עם כל אותם תוצאות שאינם ווכיחות בחיים שלכם. באימון האישי כשאנחנו ניתקלים בדברים כאלה בחיים שלנו, נזכור שיש שני אפשרויות: להתנגד להם או לתקן אותם אצלי. הבחירה שתשרת אותנו היא כמובן לקיחת אחריות על כל אותם דברים שתלויים רק בי. אז נוצר הפתח לשינוי באמצעות תוצאות חדשות שנקבל.

 

האגו והצדקנות גורמים לנו להתעלם מהמהות האמיתית שלנו ובכך לטעות ולשלם על כך מחירים כבדים. זכרו שעם תוצאות לא מתווכחים. במהלך החג התחילו לעשות הפרדה בין עובדות לבין דיעות, מחשבות ואמונות. בחרו להפסיק להתנגד ולהתחיל לתקן. בתוך כל תהליך של צמיחה מה שקובע זאת התוצאה העומדת מול עינינו. אם התוצאה אינה טובה – היו אמיצים לתקן אותה. האם הדרך בה אתם פועלים מביאה לתוצאה הרצויה לכם? אם יש דילמה ותקיעות, אל תנפננפו בדרך שלכם שלא מביאה לתוצאות. פשוט עשו דברים אחרת.

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

7 תגובות ב- “נר שני: אל תהיה צודק, תהיה חכם !

  1. Pingback: אחרי בחירת ערך נגדיר מטרה ויעד ע"פ פרמטרים של אימון אישי | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

  2. Pingback: נר רביעי של חנוכה מוקדש לבחירת ערך מוביל ומקור עוצמה לתוצאות | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

  3. Pingback: אובמה חוזר עם תובנה של אימון אישי על למידה וגישת התיקון | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

  4. Pingback: אימון אישי מחזיר שליטה בחיים, מהתנהגות קורבנית לאחריות בחיים | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  5. Pingback: העשייה בקואצ'ינג תקדם אותי להגשמת היעד והמטרה ולהצלחה ומימוש | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  6. Pingback: נר שלישי של חנוכה מוקדש לעקרון המעורבות, העיזו והיו שחקנים | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  7. Pingback: קואצ'ינג בשיטת DIB לתהליכי אימון אישי או אימון עסקי שעושה את ה'דיפרנט'

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט