קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

נר שישי: עשייה

הפוסט נכתב בתאריך 13 בדצמבר 2012, בשעה 9:00, על ידי עדי פרבר

 במהלך ימי החנוכה עברנו יחד כבר חמישה צעדים בקואצ'ינג וזה בכלל לא מובן מאליו. עשינו שינוי מחשבתי ואיפשרנו לעצמנו להיות במקום של פתיחות. בדקנו את עצמנו רק לפי התוצאות בשטח ולא לפי דעות או הרגשות כפי שאנשים נוטים לרוב לעשות. התחייבנו בפני עצמנו להיות שחקנים משפיעים בחיינו ולרדת מעמדת הפרשנים. בהמשך גם בחרנו ערך מוביל שינחה אותנו ואפילו הגדרנו יעד לפי הפרמטרים של האימון האישי. עכשיו, זה הזמן להפשיל שרוולים ולעבור לצעד הבא. הנר השישי של חג החנוכה יאיר לנו את אחד הדברים המקדמים ביותר בחיים, העשייה.

 

הדרך שלנו להגשמת היעד בנוייה מהגדרות עשייה. כפי שכבר אמרתי בהקשר של חנוכה, ניסים קורים כשמנסים. מי שלא מנסה לעולם לא יידע לעולם מה יכול היה להיות ויחייה תמיד בתחושת החמצה ובינוניות. לרוב יש פער גדול בין מה שאני רוצה או יודע לבין מה שאני עושה בפועל. על הפער הזה אנשים מתייאשים ומוותרים על חלומותיהם. נכון שעשייה דורשת מאתנו לצאת מאזור הנוחות ולקחת סיכונים. הבשורה הטובה שעל אף הקושי, העשייה מייצרת מוטיבציה שמביאה לעוד עשייה שמתורגת בסופו של דבר להצלחה. העשייה צריכה להיות עקבית, מלאת כוונה וחשוב שגם תהנו ממנה. זכרו שלפעמים אפילו פעולה אחת קטנה יכולה להזיז הרים.

אימון אישי בשמונה צעדים לחנוכה

אימון שישי לנר שישי, עשייה

נדע כיצד לבחור את הגדרות העשייה על ידי הסתכלות נוספת על הדרך בה ניסחנו את המטרה שלנו. נשאל את עצמנו "מהן הפעולות שתלויות בי על מנת להגיע לתוצאה?". נעשה רשימה של כל אותן פעולות שיקדמו אותי למטרה ונציין ליד כל אחת מהם מתי אני מתכוון לבצע אותם. כדאי להביט ברשימה הזאת לפחות פעם ביום ולבצע מעקב על העשייה שלכם. שימו לב שישנם סוגים מגוונים של פעולות וכדאי לעשות הבדלה ביניהם. חלקם חד פעמיות כמו "ביום שני הקרוב אני אקנה לפטופ" ויש כאלו שחוזרות ונשנות כמו "בכל בוקר אני אעשה שלוש טלפונים כדי לקדם את המטרה שלי". ישנם גם פעולות תומכות שמסייעות לנו להגיע ליעד בעקיפין כמו לשתף אנשים אחרים ולרתום אותם למטרה.  

 

האלמנט הנוסף בשלב זה הוא העמידה במילה שלנו. ההתחייבות שלי לעשות את כל מה שהגדרתי על מנת להתקדם לעבר המטרה. ראו זאת כהסכם שאתם חותמים עם עצמכם. מה שמפריד בין אנשים לבין החלום שלהם זאת המילה שלהם. לכן שימו לב שיש התאמה בין מה שאתם אומרים, מתכוונים ועושים. למי מאתנו לא יצא להגיד "מחר אני אתחיל דיאטה" או בשבוע הבא אתחיל לכתוב מדיי ערב" אך בפועל נכנעים לדחיינות. העמידה במילה היא עקרון שהוא בר אימון ותוכלו לבחור כל פעם מחדש לתרגל אותו. אמצו זאת לחייכם ותוכלו להבחין כיצד האמונה העצמית שלכם גדלה והתוצאות בשטח לא יאחרו לבוא. כבר אמרנו שהגשמת היעד אינה תלויה רק בי ולכן מהיום נתמקד רק באימון על הערך המוביל שבחרנו ובעשייה עצמה. במידה ותעמדו במילה שלכם תמצאו שקט נדיר ומוטיבציה בעשייה. 

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

תגובות על “נר שישי: עשייה

  1. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט