קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

נר שלישי: היו מעורבים!

הפוסט נכתב בתאריך 10 בדצמבר 2012, בשעה 12:48, על ידי עדי פרבר

בנר השלישי של חנוכה נעשה צעד משמעותי קדימה בתהליך האימון האישי שלנו. אחרי שבנר הראשון הבנו את חשיבותה של הפתיחות ובנר שני בחנו את החיים שלנו ע"פ היקום הפיזי, זה הזמן להיחשף לאחד העקרונות החשובים ביותר בקואצ'ינג והוא עקרון המעורבות, או אם תרצו נשמעת ברגע זה שריקת הפתיחה. מידת המעורבות שלנו בחיינו היא פרמטר ישיר לחווית ההצלחה שלנו. אם בחנוכה עסקינן, אז ניסים קורים לאלו שמנסים. היום נבחן עד כמה אנחנו מעורבים במה שקורה לנו? הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהיכנס למגרש.

 

הסתכלו על החיים שלכם ועם יד על הלב מצאו את כל אותם מקומות בחיים שלכם בהם אתם שחקנים. מה זה אומר שחקנים? דמיינו שחקן כדורסל שנמצא בתוך המגרש, מקדיש עצמו לעשייה, פועל בזמן אמת, מעיז ומזיע. הוא גם משלם לא מעט מחירים (ע"ע גיא פניני) אך בסופו של יום תמיד הרווחים יהיו גדולים מהמחיר. מנגד נמצא הפרשן שיושב מחוץ למגרש, עסוק בלדבר על מה שכבר נחלת העבר, לא משלם מחיר מאחר ואין לו השפעה על המשחק והרווח היחיד שלו הוא היותו צודק. כבר דיברנו בפוסט הקודם שבאימון האישי להיות צודק לא מקדם אותי, אלא עליי להיות חכם.

אימון אישי בשמונה צעדים לחנוכה

אימון שלישי לנר שלישי, מעורבות

כדיי להצליח בתחום בו אנו מעוניינים עלינו לקחת את תפקיד השחקן. היו שותפים מלאים למה שקורה לכם בחיים כי חיים רק פעם אחת. לימדו את כללי המשחק והיו מעורבים בו לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון והאסטרטגיה, שלב האימון ועד לרגע האמת של המשחק. עשו את מיטבכם כדי להביא את התוצאה אליה אתם שואפים. קחו בחשבון שלפעמים גם מפסידים ועל זה עוד נדבר בהמשך, אבל העיזו, קחו סיכונים והיו בעשייה כי זה המשחק שלכם לפחות לתשעים השנים הבאות. אם אתם מגיעים למקומות בחיים שיש לכם אפשרות להשפיע ואתם בוחרים לא לעשות כלום, אז אתם פרשנים. אלו כל אותם סיטואציות בהם יש לכם סיכוי לנצח אך אתם מחליטים לשבת על על הגדר. איכשהו תמיד יש לנו את התירוצים "הכי טובים" להיות פרשנים, אה?

 

בהדלקת הנר השלישי של חנוכה זאת הזדמנות נהדרת להאיר את הפינה הזאת בתוככם. הסתכלו על סיטואציות מהחיים שלכם ובדקו האם אתם שחקנים או פרשנים? צללו פנימה ועשו רשימה של המחירים שאתם משלמים מהיותכם פרשנים. מנגד רשמו את רשימת הרווחים שתוכלו להרוויח כשחקנים. בכל פרשת דרכים, תקיעות או מצב בו נרצה לבצע בחירה, אתם מוזמנים להשתמש בכלי של טבלת הרווחים והמחירים. דעו שהמעבר מעמדה לעמדה הוא פשוט ומהיר ומתחיל בהחלטה שלכם להיות מעורבים בחייכם. בהמשך, נקיטת פעולה תוציא אתכם באופן מיידי מעמדת הפרשנים. רוצים להמשיך לצעד הבא של נר רביעי? קחו בחשבון שלא ניתן לאמן פרשנים, אז כנסו למגרש והתחילו לשחק.

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

8 תגובות ב- “נר שלישי: היו מעורבים!

  1. Pingback: נר רביעי של חנוכה מוקדש לבחירת ערך מוביל ומקור עוצמה לתוצאות | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  2. Pingback: אחרי בחירת ערך נגדיר מטרה ויעד ע"פ פרמטרים של אימון אישי | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  3. Pingback: העשייה בקואצ'ינג תקדם אותי להגשמת היעד והמטרה ולהצלחה ומימוש | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  4. Pingback: אימון אישי מלמד שהדרך להצלחה עשייה מתוך מצויינות ולא מושלמות | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  5. Pingback: אימון אישי מחזיר שליטה בחיים, מהתנהגות קורבנית לאחריות בחיים | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  6. Pingback: מה הפך את אריאל שרון למנהיג יוצא דופן? שיעור במנהיגות אישית | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

  7. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

  8. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט