קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

נר שביעי: ממושלמות אל מצוינות אישית

הפוסט נכתב בתאריך 14 בדצמבר 2012, בשעה 10:39, על ידי עדי פרבר

היום נעבור על עקרון חשוב מאין כמוהו להצלחה בתהליך האימון האישי ובחיים בכלל, עקרון של מצוינות אישית. ראשית בחרנו לעצמנו ערך מוביל שיהיה המנוע הפנימי שלנו בכל תחום בחיים, לאחר מכן הגדרנו יעד ע"פ הפרמטרים של הקואצ'ינג ובפוסט הקודם כבר יצאנו לעשייה והבנו את חשיבותה. העקרון שנדבר עליו היום יעזור לנו לבצע את הגדרות העשייה שלנו ולוודא שנמשיך להיות בעשייה באופן עקבי ועם מוטיבציה לאורך זמן.

 

ישנם שתי נקודות מוצא לעשייה והן מושלמות ומצויינות. הדרך המושלמת היא ללא פגמים, אך מאחר ואנחנו בני אדם טבעי יהיה שגם נעשה לפעמים טעויות. אם תקראו ביוגרפיות של האנשים הכי מצליחים בעולם תגלו להפתעתכם שדרכם היתה רצופה בכשלונות והפסדים, כי רק מי שעושה טועה. הגישה המושלמת לא מאפשרת לנו להיכשל ולטעות, מתוך ההנחה המוטעית שאם נטעה זה אומר שאנחנו לא מספיק טובים. גישה זאת עוצרת בעדנו להיות בעשייה וכתוצאה מכך אנחנו חיים באכזבה מתמדת, וממשיכים בתקיעות של חיינו הבינוניים. נשמע לכם מושלם?

 
אימון אישי בשמונה צעדים לחנוכה - והפעם על המעבר ממושלמות אל מצוינות אישית
אימון שביעי לנר שביעי, מצויינות
 

האימון האישי מציע לנו גישה אלטרנטיבית והיא מצוינות אישית. גישה זאת מעודדת אותנו להכיר בכך שאנחנו בני אדם ומתוך כך גם מותר לנו לטעות. יש אין סוף הזדמנויות לטעות בהם במהלך כל יום, לכן אם נרצה או לא נרצה באיזשהו שלב אנחנו נטעה. אז במקום להתנגד לכך כדאי להכיר  במציאות ולנסות כמה שיותר דברים כדי להגביר את הסיכוי להצלחה. מהטעויות שלנו לא ניבהל אלא נלמד ונפיק לקחים לעתיד. עדיין מגיעה לנו הוקרה על הניסיון והעשייה. היו מצויינים ותחוו חיים של תנועה, זרימה ועשייה, ללא תקיעות. כדי לתקן אנחנו חייבים לטעות וכדיי לטעות אנחנו חייבים לעשות.

 

עכשיו שאנחנו שחקנים ומקיימים הסכמים ועברנו למוד של עשייה כדי להשיג את היעד שהגדרנו לעצמנו. עלינו לקחת בחשבון שאנחנו גם עשויים ליפול ולא לתת לזה לגרום לנו להתייאש ולוותר. תמיד יש שלב בתהליך שדברים מתחילים לקרות, אנחנו מרגישים טוב עם עצמנו ואז מגיעים לתחושה של High. צריך להיזהר ולא ליפול למחשבה שהעולם יהיה עכשיו מושלם. אבל אני מבטיח לכם שבאימון נכון הוא יהיה מצויין. צריך להיזהר גם מהצד השני של המטבע, בכל תהליך יש באופן טבעי גם רגעים של רגרסיות, עלינו לקבל זאת. זכרו: ניסים קורים שמנסים ואין חכם כבעל ניסיון.

 

להורדת מדריך האימון המלא לחנוכה "לעשות ניסים ב-8 צעדים פשוטים" במתנה:

 

 
 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

תגובות על “נר שביעי: ממושלמות אל מצוינות אישית

  1. Pingback: "לא, לא, לא, לא, לא, כן" - מסע יצירתי להתמודדות אפקטיבית עם ה"לאוים" והכישלונות בחיינו | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט