קטגוריות
בלוג וידאו אימון אישי ועסקי
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

טיפ 5: אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

הפוסט נכתב בתאריך 5 ביולי 2015, בשעה 14:53, על ידי עדי פרבר

בטיפ החמישי והאחרון בסדרה של אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אחר ואפקטיבי לקידום העסק שלנו, נענה על השאלה החשובה ביותר והיא – "מה הדיפרנט שלי?". ה'דיפרנט' שלי הוא אותו דבר שמייחד ומבדל אותי משאר המתחרים שלי, ואת התוכן שלי מים התכנים שקיימים ברשת. כאשר אני אביא אותו לידי ביטוי בתוכן השיווקי שלי – אז אני מבטיח שהוא יהיה זכיר ובעל השפעה, וזאת הדרך היחידה בה הלקוחות הפוטנציאלים שלי יתחברו אליי באמצעות התוכן ובהמשך ירצו להיות לקוחות שלי.

 

את ה'דיפרנט' שלי אני יכול להביא לידי ביטוי בכל סוגי התכנים – החל מטקסטואלים ועד לתכני וידאוהוא יכול להופיע בצורה ויזואלית, בסגנון, בשפה או על ידי חזרה קונסטנטיבית של מרכיב כזה או אחר בתוכן שנייצר. שימו לב שלמסרים לא מודעים יש השפעה גדולה לא פחות מאשר מה אתם אומרים, וחיבור אישי אליכם יכול להיווצר למשל בעקבות שפת גוף, אינטוניציה, פיסוק, והאותנטיות שלי. המטרה שלכם היא ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים, על מנת שיזכרו אתכם ולא את התכנים של המתחרים שלכם. כדי לעשות זאת זכרו ש-  different is the NEW better ושמה ש'אחר' בכם הוא היתרון שלכם להצלחה!

 

 

> לצפייה בטיפ הרביעי בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ השלישי בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ השני בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ הראשון בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

 

 אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט