קטגוריות
בלוג וידאו אימון אישי ועסקי
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

טיפ 5: אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

הפוסט נכתב בתאריך 5 ביולי 2015, בשעה 14:53, על ידי עדי פרבר

בטיפ החמישי והאחרון בסדרה של אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אחר ואפקטיבי לקידום העסק שלנו, נענה על השאלה החשובה ביותר והיא – "מה הדיפרנט שלי?". ה'דיפרנט' שלי הוא אותו דבר שמייחד ומבדל אותי משאר המתחרים שלי, ואת התוכן שלי מים התכנים שקיימים ברשת. כאשר אני אביא אותו לידי ביטוי בתוכן השיווקי שלי – אז אני מבטיח שהוא יהיה זכיר ובעל השפעה, וזאת הדרך היחידה בה הלקוחות הפוטנציאלים שלי יתחברו אליי באמצעות התוכן ובהמשך ירצו להיות לקוחות שלי.

 

את ה'דיפרנט' שלי אני יכול להביא לידי ביטוי בכל סוגי התכנים – החל מטקסטואלים ועד לתכני וידאוהוא יכול להופיע בצורה ויזואלית, בסגנון, בשפה או על ידי חזרה קונסטנטיבית של מרכיב כזה או אחר בתוכן שנייצר. שימו לב שלמסרים לא מודעים יש השפעה גדולה לא פחות מאשר מה אתם אומרים, וחיבור אישי אליכם יכול להיווצר למשל בעקבות שפת גוף, אינטוניציה, פיסוק, והאותנטיות שלי. המטרה שלכם היא ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים, על מנת שיזכרו אתכם ולא את התכנים של המתחרים שלכם. כדי לעשות זאת זכרו ש-  different is the NEW better ושמה ש'אחר' בכם הוא היתרון שלכם להצלחה!

 

 

> לצפייה בטיפ הרביעי בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ השלישי בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ השני בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ הראשון בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

 

 אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט