קטגוריות
מאמרים
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

על אימון אישי ומערכת החינוך בישראל בטור מיוחד לפתיחת שנת הלימודים

הפוסט נכתב בתאריך 9 ביוני 2013, בשעה 18:00, על ידי עדי פרבר

"טור אישי של מאמן אישי" בפורטל תל אביב שהתפרסם ב-30 באוגוסט, 2012

 

עדי פרבר, המאמן אישי של פורטל תל אביב, בטור מיוחד לפתיחת שנת הלימודים החדשה. על הקשר בין קואצ'ינג וחינוך ועל הצורך הבוער להכניס את הכלים של האימון האישי למסגרת של משרד החינוך. וגם על עמותת דרייב שייסדה עדי כהן-לוי שהתחילה לפעול בנושא.

 

המאמן האישי שואל שאלות נוקבות בטור חינוכי במיוחד על מערכת החינוך: אילו ערכים מקבלים הילדים שלנו בבית הספר? האם הם מקבלים את הכלים הנכונים להתמודדות עם החיים? מה היה קורה אם היינו מחליפים את חדר המנהל בחדר האימון? ולמה פגיעה של מורה יכולה ללוות אותנו עד גיל בוגר?

הטור השבועי שלי בפורטל תל אביב והפעם על הצורך הבוער להכניס את הכלים של הקואצ'ינג למערכת החינוך בישראל למען ילדינו

מה היה קורה אם היינו מחליפים את חדר המנהל בחדר האימון? תשאלו את עדי כהן-לוי מעמותת דרייב

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.
הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> לחץ לקריאת הטור הבא על הקשר בין חג סוכות לאימון אישי

>לחץ לקריאת הטור הקודם על השלבים וההתמודדויות בדרך להקמת עסק

> לאינדקס המלא של "טור אישי של מאמן אישי" כפי שפורסם בפורטל תל אביב

 אהבת את המאמר? לחצו על "like" ושתפו אותו גם ברשתות החברתיות