קטגוריות
בלוג וידאו אימון אישי ועסקי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

טיפ 4: אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

הפוסט נכתב בתאריך 25 ביוני 2015, בשעה 8:00, על ידי עדי פרבר

טיפ אימון עסקי שלישי ליצירת תוכן שיווקי אחר ואפקטיבי לקידום העסק שלנו, והפעם נענה על השאלה "איך". איך אנחנו רוצים להעביר את המסר שלנו? בשלב זה נכתוב את הטקסט בהתבסס על התשובות שעלו בטיפים הקודמים – מה, מי, ולמה. זה גם הזמן לבחור את הפורמט באמצעותו אני רוצה להגיש את התוכן – מאמר, וידאו, מדריך, וכדומה. נחליט גם על האופי ואופן העברת התוכן – האם הוא אינפורמטיבי, הומוריסטי, או מקצועי? ההחלטות שתקבלו בשלב זה יתנו מענה על כל ההיבטים הטכניים ביצירת התוכן והפצתו. לכל בחירה שתעשו תהיה השפעה על הדרך בה תארזו אותו לתוכן מנצח עבור הלקוחות הפוטנציאלים שלכם!

 

ה'איך' הוא פועל יוצא של שלושת השאלות שקדמו לו – מטרתו לתמוך ב'מה' שאני רוצה להגיד, ב'מי' הם אלו שאני רוצה לפנות אליהם, ול'למה' אני עושה את מה שאני עושה. ההחלטות שתקבלו בשלב הזה יבטיחו לכם תוכן אותנטי, ממוקד, ואפקטיבי. במקרה שלי כמאמן עסקי, הכנתי לכם סדרה של 5 סרטוני וידאו בגובה העיניים שמיועדים לבעלי עסקים, כדי לעזור לכם ליצור תוכן 'אחר' ואפקטיבי לקידום העסק שלכם. אז צאו לעבודה ואני מחכה לכם בטיפ החמישי והאחרון בסדרה.

 

 


 

> לצפייה בטיפ השלישי בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ השני בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

> לצפייה בטיפ הראשון בסדרת "אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי 'אחר' ואפקטיבי", לחצו כאן

 

 אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט