קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

גם המאמן האישי החליט להוציא כרטיס אדום ולשבור את קשר השתיקה!

הפוסט נכתב בתאריך 1 בספטמבר 2013, בשעה 17:25, על ידי עדי פרבר

גם אני מוציא כרטיס אדום לפוטין במסגרת קמפיין RED FLAG, בו השתתפו סלבריטאים רבים וביניהם דנה פרידר, יעל גולדמן, אורי פפר, ירדן הראל, נטלי דדון, ג׳ייסון דנינו הולט והספורטאי ג'ניה דודוצקין, לשעבר קפטן אלופת ישראל בכדורעף, שיצא רק לפני חצי שנה מהארון.
 
פוסט על השתיקה של העולם מול גל האלימות נגד חברי הקהילה הגאה ברוסיה בעידודו של פוטין, על הבחירה של אובמה לשתוק מול השימוש שעשה אסד בגז כימי כנגד אזרחים, איך זה גם מסכם את החמישית של האח הגדול ומעמת כל אחד מאתנו בבחירה בין שתיקה מול יכולת ביטוי. 
 

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט