קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

סקר הדיפרנט לשנה החדשה ובסופו…הזדמנות של אימון עצמי לחיים במתנה!

הפוסט נכתב בתאריך 18 בספטמבר 2017, בשעה 20:54, על ידי עדי פרבר

אז איך היתה עבורכם השנה החולפת? האם שנה שעברה היתה טובה? כמה הצלחות היו בשנה שעברה? אתם מסיימים אותה תקועים או במסלול צמיחה? האם הצלחתם לעשות את ה'דיפרנט' בחייכם או שגם היא היתה בסך הכל כמו בשנה שעברה…רגע לפני השנה החדשה אני מזמין אתכם להשתתף בסקר הדיפרנט !

בסקר ה'דיפרנט' תוכלו לבדוק את עצמכם מול משאבים והתנהגויות שונות שהם חלק בלתי נפרד מהגשמת הצלחה בחיים שלנו. עד כמה אתם פתוחים, עד כמה נחשפתם ללמוד דברים חדשים, יודעים לקבל את דעת האחר, לפתח גמישות מחשבתית, לנסות דברים חדשים, יציאה מאזור הנוחות, לחשוב מחוץ לקופסא הם כולם אלמנטים קריטים בהצלחת תהליך התפתחות וצמיחה אישית ו/או עסקית. מוכנים? ענו על השאלות והכינו את עצמכם לשנה החדשה!

 

 

עניתם מעל 3 'כן'? אז כנראה שאתם במסלול חיובי של צמיחה והתפתחות. אתם בסך הכל פתוחים, גמישים, לומדים ומתקדמים. כמובן, זכרו שתמיד אפשר ואף מומלץ לשפר וזה הרגע שלכם לפרוץ את הגבולות!

 

עניתם מעל 3 'לא'? אז סביר להניח שאתם תוקעים את עצמכם לממש את הפוטנציאל של הצלחה בחיים, בעיקר בגלל דפוסי חשיבה מעכבים והרגלים לא אפקטיביים. יש לכם הרבה עבודה מנטלית לעשות ויפה שעה אחת קודם!

 

עניתם מעל 3 'בערך'? אז גם החיים שלכם יראו "בערך" 🙂 רגע לפני השנה החדשה אל תסתפקו ב'בערך' אלא היו אמיצים לקבל החלטות חדשות, לייצר שינויים בחיים ולצאת מהבינוניות!

 

לקבלת חוברת עבודה בשיטת אימון DIB שתבטיח שהשנה החדשה תהיה טובה ו'דיפרנט', לחצו כאן

* מדריך קואצ'ינג מהודר עם 23 דפי הסבר ודפי עבודה פרקטיים

** מתאים לאימון אישי ו/או אימון עסקי

*** בונוס: הדרכת וידאו בה אני מלווה אתכם ב-7 שלבי תהליך אימון עצמי לחיים

**** מוענק חינם לגולשי האתר לזמן מוגבל בלבד

הירשמו וקבלו גישה מיידית לחוברת הקואצ'ינג, לחץ כאן

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט