קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

פורים, לא כמו שחשבתם

הפוסט נכתב בתאריך 24 בפברואר 2013, בשעה 13:14, על ידי עדי פרבר

חג פורים נתפס לרוב כקליל ומבדר בעוד הוא מכיל עומקים ורבדים מרתקים, מתעתע? נראה שגם החג התחפש בעצמו. מאמנים אישיים וכותבי מאמרים רבים יוצאים כנגד המסכות שאנחנו שמים על עצמנו בחיי היום יום, בעבודה ואפילו בפייסבוק. אבל אני טוען שהמסכות האלו הם ­­כלים שמבטאים חלקים אמיתיים ממי שאנחנו והיכולת להשתמש בהם היא יתרון גדול. שייקספיר אמר שהעולם הוא במה וכולנו שחקנים ומה רע בלקחת את החיים כמשחק במקום להיות רציניים מדי. אנחנו לא חייבים להיות קשים עם עצמנו ולהרגיש מזויפים כשאנחנו בסך הכל רוצים להתפתח ולשבור את תקרת הזכוכית שלנו. אני רואה בפורים הזדמנות להתחבר ליצירתיות, לדמיון, ליכולת להשתנות ואפילו לשים את עצמנו בנעלו של האחר. זהירות על העקבים, כן?

 

זה בסדר ללבוש "מסיכה" שונה במצבים שונים ובחברת אנשים מסויימים. זוהי התנהגות אנושית שמעידה דווקא על היכולת שלנו להתאים את עצמנו לאחרים, להיות גמישים ולהביא לידי ביטוי צדדים שונים שלנו. הרי בכולנו אחד מאתנו נמצאת קשת התכונות האנושיות ובידנו הבחירה כיצד ומתי לעשות בהם שימוש. באימון האישי אנחנו בוחרים כל בוקר מחדש מי אנחנו רוצים להיות, איזה חותם אנחנו רוצים להשאיר בעולם ואילו יעדים אנחנו רוצים להגשים. דווקא מעקב שבועי שבודק את הרלוונטיות של ההחלטות שלנו, כמו שעושים מתאמנים בקוא'צינג, היא זאת שמבטיחה את האותנטיות שלנו בחיינו ואת הגשמתנו המלאה. אסתר, מלשון הסתרה, מסמלת את התהליך של הגילוי העצמי שלנו ואיך נגלה את עצמנו אם לא נאפשר לעצמנו את החיפוש?

חג של יצירתיות, גילוי וחיפוש עצמי

פורים – חג של יצירתיות, ביטוי וחיפוש עצמי

פירוש המילה אדר בעברית הוא מיוחד ופורים הוא בהחלט חג מיוחד בנוף שלנו ולו בגל השמחה שבו. שמתם לב שהמילה פורים נמצאת בתוך המילה "כיפורים"? מסתבר שהיום הכל כך מקודש הוא רק חיקוי לפורים (כ-פורים), שמתגלה כמועד עם הרבה עוצמה ואפשרויות. מי אמר שחשבון נפש חייבים לעשות באמצעות צום וסגפנות? בהחלט אפשר לעשות זאת דווקא בחגיגה, שמחה ואפילו שתייה עדלאידע, שגם בה יש משמעות של גילוי (נכנס יין יצא סוד). המצווה של "נהפוכו" היא נפלאה ומתחברת לתובנה של יציאה מאזור הנוחות. אזור הנוחות כפי שאנחנו מגדירים אותו באימון האישי הוא המקום שבו הכי קל לנו. הכוחות שדואגים להשאיר אותנו בו הם בדרך כלל פחד ואגו וכל עוד לא ניפתח ונצא ממנו לא נוכל באמת להגשים את עצמנו ולהגיע לתוצאות.

 

אז נצלו הזדמנות זאת כדי לשנות את הפור של החיים שלכם. כל אחד קיבל את המזל שלו אך השאלה היא מה הוא עושה איתו? כיצד הוא לוקח את החוזקות שלו, היכולות שלו והמיוחדות שיש רק לו כדי לתרגם אותה להצלחה. מזל הם ראשי תיבות של מקום, זמן, לעשות. העשייה היא אך ורק בידיים שלכם, כל עוד לא תתמקמו לכם בניחותא באיזור הנוחות. אפשרו לעצמכם בחג הזה לנסות מסכות ותלבושות חדשות, אולי תגלו שהם הולמים אתכם? הרשו לעצמכם להיפתח ולהשתחרר ביניכם לבין עצמכם ועם אנשים אחרים. תביאו את עצמכם לידי ביטוי ותנו לשמחה שבתוככם לחגוג עדלאידע.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

3 תגובות ב- “פורים, לא כמו שחשבתם

  1. Pingback: גיא פינס מאמן אישי? הקשר בין קואצ'ינג לשבוע הדופלגנגר ברשת | DIB ליווי ואימון | עדי פרבר

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט