קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

קשה באימון אישי קל בקרב

הפוסט נכתב בתאריך 26 בנובמבר 2012, בשעה 11:36, על ידי עדי פרבר

 /  דו"ח מלחמה חלק א'

 

 

כשהתותחים יורים המוזות שותקות. לכן במהלך שמונת ימי המבצע "עמוד ענן" לא עדכנתי את הבלוג. הראש היה במקום אחר ונראה שכבר כל מה שניתן להגיד נאמר במהדורות המיוחדות הבלתי פוסקות. העורכת שלי בפורטל תל אביב, בו אני כותב טור אישי שבועי, הפעילה לחץ בינלאומי חזק שבעקבותיו כתבתי טור שמספר על חוויותי האישיות. היום, ימים אחרי הפסקת האש אני רוצה לבחון את ההתרחשויות במספר כלים של האימון האישי. נטול אג'נדה פוליטית או שיפוטית למעט שתי אקסיומות:

  

1. אני גאה בצה"ל על תיפקודו ובהחלט מגיע ציון לשבח לכל הגורמים המוערבים במבצע.
2. מוות של אזרחים חפים מפשע הוא כואב ולא משנה באיזה צד במתרס הוא נמצא.

הגדרת היעד היא קריטית להשגתו

הגדרת היעד היא קריטית להשגתו

הגדרת יעד.

 

במהלך תהליך האימון האישי בונה המתאמן תוכנית להגשמת חיים בעזרתה יוכל לגבש דרך וגישה נכונה ליישום של כל שינוי בחיים. השלב השני באותה תוכנית היא הגדרת היעדים. הגדרת היעד היא חיונית למימושו וניסוחו צריך להיות מדוייק, מדיד וספציפי על מנת שנוכל לעשות בדק בית ולראות היכן אנו עומדים מולו. הגדרת יעדים מעלה את הביטחון העצמי שלנו בעשייה, יוצרת בהירות ומיקוד ומעודד אותנו להעיז לשבור את תקרת הזכוכית שלנו. בנושא שלנו, אני בטוח שכולנו נסכים על הגדרת יעד של חיים בטוחים ונורמלים לנו ולילדנו במדינת ישראל.

 

 

 

ל"עמוד ענן" לא היו יעדים אסטרטגיים ומדיניים ידועים וכאן מתחילה הבעיה. גם היעדים שהציג שר הביטחון בערב פתיחת המבצע היו בעיקר הרתעתיים, ונראה שכוונו נמוך מהפחד להגיע לבחירות הקרובות עם יעדים שלא הושגו בהצלחה. הגדרת יעד של ייצור הרתאה והלימה בחמאס ללא תכלית לא ישיג את הפסקת הירי לעבר יישובי עוטף עזה לטווח ארוך. לכן, אם בוחרים לצאת למבצע בעזה, חייב להיות זה מבצע עם יעד ברור של עצירת ההתחמשות העתידית על מנת לייצר שינוי שיביא תוצאות אחרות ולטווח ארוך.

 

 

 

הקולות שנשמעו במהלך המבצע ברשתות החברתיות וברחוב נתנו לי תחושה כאילו מדובר במשחק פלייסטיישן, אבל מדובר במציאות שלנו ובחיי אדם. האם הייתם רוצים שחיילי צה"ל יכנסו לעזה לפעולה קרקעית ללא יעד ברור או רק על מנת להרתיע? אמצו את הרעיון של הגדרת היעדים לחייכם האישיים וגם לתפיסתכם המדינית. האם המנהיג בו אתם בוחרים מגדיר יעדים שחופפים ליעדים להם אתם מקווים? בחנו את נבחרי הציבור לפי הפעולות שלהם, מתי הם משרתות את היעד ומתי הם אלו שמכשילות את השגתו?

 

 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

3 תגובות ב- “קשה באימון אישי קל בקרב

  1. Pingback: גישת התיקון באימון אישי תביא תוצאות אחרות ע"י פעולות חדשות | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט