קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

אימון אישי לסוף העולם

הפוסט נכתב בתאריך 21 בדצמבר 2012, בשעה 13:43, על ידי עדי פרבר

הבוקר התעוררנו לתאריך עליו דיברו אינסוף ושאף היווה את השראה לסרט "2012" שמחכה לי בנגן ה DVD, ה 21 בדצמבר 2012. תאריך זה מהווה את סיומו של מחזור בן כ-5,125 שנה בלוח הספירה הארוכה של המאיה. לכן, רבים מייחסים לו אמונות לפיהן יתרחש בו אסון או אירוע אחר כלשהו שישנה את העולם. לכבוד האירוע הייתי אמור לסקר, בשליחות הבלוג, פסטיבל רוחני עם פעילויות מעולם האימון אישי, אבל בינינו אם באמת זהו היום אחרון בעולם – הייתם רוצים לבלות אותו בסנימטק? מזג האוויר שקיבלנו מתאים מאוד לאווירה ובהחלט מעורר השראה למחשבה כמו מה היינו בוחרים לעשות אם היינו יודעים שסוף העולם הגיע בוודאות.

 

אופציה מעדפת עליי היא לצאת למסע פראי והדוניסטי המבוסס על אוכל, סקס ואלכוהול. הרי כשסוף העולם נושף בעורפנו נוכל לממש את כל התשוקות שלנו מבלי לפחד ממה מותר ומה אסור. זה אבסורד לבזבז את הזמן שנותר לנו בפחדים או דחיינות, כאשר אפשר למלא את כל הדחפים הכי פרימיטיביים שלנו. אם גם לא אמור לעניין אותנו מה אחרים יגידו או יחשבו עלינו, אני מתחיל לשקול להרוג את בעל הבית שלנו 🙂 אבל במילא כולנו ניעלם יחד בספירה לאחור, לא? או אולי הייתם מעדיפים בזמן שנותר להזין דווקא את הרוח? להספיק לעשות ולחוות כמה שיותר דברים, לראות כמה שיותר עולם ולפגוש אנשים מעוררי השראה. 

  

אין לי ספק שיהיו כאלה שיישארו בדיוק כמו שהם, לא משנה אם סוף העולם מגיע או לא. אחרים יבחרו להיכנס למקום תפילה ולהתפלל לכוחות שגדולים מאיתנו ויהיו כאלה שיבזבזו את הזמן היקר על דאגות מיותרות ופחדים. מעניין למה אנחנו אוהבים כל כך לדמיין את סוף העולם? נסו לחיות את חייכם כמו שאתם רוצים לחיות, היו משוחררים ואל תעצרו את עצמכם כל הזמן. בעזרת אפשר אימון אישי אפשר לנסות זאת גם מבלי שיהיה מעל ראשכם איום של סוף העולם.

סוף העולם

אימון אישי לסוף העולם

מה זה בשבילכם סוף העולם? מה הדבר שלא תוכלו לחיות בלעדיו? היום זהו זמן נפלא להוקיר את הדברים הנפלאים שיש לכם בחיים שאולי אתם לוקחים כמובן מאליו ביום יום. שימו לב כמה אמת נמצאת במילים של השיר "סוף העולם" של אביב גפן. 

 

""סוף העולם, סוף העולם,

זה התחיל כשהפסקנו לחלום,

כשהפסקנו כבר לקוות".

 

חלק ממאמיני תנועת העידן החדש מאמינים דווקא שבתאריך הזה כדור הארץ ותושביו יעברו שינוי פיזי או רוחני חיובי, ושזוהי דווקא תחילתה של תקופה חדשה. חשבו היום על השינוי שהייתם רוצים לעשות בחייכם בפתחו של עידן חדש והתחילו בצעד קטן וראשון על מנת לקרב אותו. הרבה מתאמנים שלי מגלים במהלך האימון האישי שאיפשהו במהלך הדרך הם הפסיקו לחלום, תהליך הקואצ'ינג גורם להם להמשיך לקוות ולהאמין בעצמם. יש בחיינו גם דברים שעלינו לקבל שלעולם לא ישתנו. למשל שפרס ישאר כאן גם אחרי סוף העולם. גם ביבי כנראה לא יפנה את מקומו כל כך מהר, גם אם לא נהיה כאן לצפות בו עד הבחירות. מה שלא יהיה חברים, תמיד שווה להמשיך הלאה גם בתקופות קשות ועל אף הקשיים והאתגרים בחיים. תזכרו ששום דבר אינו סוף העולם ! 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

תגובות על “אימון אישי לסוף העולם

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט