קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

מחוברים לחיים עם אימון אישי

הפוסט נכתב בתאריך 8 בנובמבר 2012, בשעה 9:00, על ידי עדי פרבר

הסרט "מחוברים לחיים" לכאורה פשוט ולא מורכב במיוחד ועדיין הינו הסרט הרווחי ביותר בתולדות הקולנוע הצרפתי. מופתעים? נראה שגם אנחנו כצופים מתחברים יותר לחיים והפן האנושי והחוויה הרגשית שלנו במהלך הסרט חשובים יותר מאשר אפקטים מיוחדים ועתירי תקציב. הרווח האישי שלי מהסרט היא בעיקר חוויה של השראה ותחושה טובה. אה, וכמה הרהורים בנושא אימון אישי…

 

העלילה מפגישה אותנו בחיבור הלא מובן מאליו בין שני אנשים שונים בתכלית. פיליפ הוא גבר מבוגר, לבן, נכה ועשיר שמתענג על יצירותיו של באך. דריס הוא בחור צעיר, שחור, מהגר דל אמצעים שמכיר יצירות קלאסיות מפרסומות לשמפו. למרות שדריס מלא באנרגיה הוא אינו משתלב במערכת ונותר חסר אמביציה להניע את החיים שלו. כשדריס מגיע לראיון אצל פיליפ הוא רק מעוניין למלא טופס לקבלת דמי אבטלה, אבל דווקא החוצפה והאותנתיות שלו הם אלה שהבליטו אותו מול שאר המתמודדים המלומדים. למורת רוחו הוא מקבל את המשרה כמטפלו של פיליפ.יחסים כמו מאמן ומתאמןהשניים הופכים לחברים טובים ובמהלך הסרט לא יכלתי להימנע מלדמות את היחסים ביניהם כמאמן ומתאמן. כבר בתחילת הסרט שואל פיליפ את דריס "מה מייצר לך מוטיבציה?", המענה על כך יגיע בהמשך. המפגש בין השניים יחשוף את דריס לזוויוות הסתכלות אחרות על החיים, כאלה שלא רכש בנסיבות חייו. כך הוא יאפשר לו להביא את עצמו לידי ביטוי, למשל כאשר דריס מגלה את כשרונו החבוי ומוכר ציור 11,000 יורו הוא לומד שמחיר הוא רק ביטוי לערך העצמי שלנו.

 

  פיליפ תיפקד כמנטור לכל דבר והצליח לייצר שינוי מהותי בחייו של דריס. כמו בסרט, יחסים של מאמן ומתאמן הם כמובן דו כיווניים והמאומן תמיד יהווה "מראה" עבור המאמן שמעבירה אותו תהליך מקביל. פיליפ יצא נשכר מהאנרגיה של דריס שהפיחה בו חיים חדשים, שינוי שמתבטא ביחסים שלו עם בתו ועם נשים. כמו כל מאמן אישי טוב הוא גם ידע לא לייצר תלות וברגע הנכון שלח את דריס לדרכו, בשל ומוכן להתמודד עם החיים. הוא חוזר לשכונה בה גדל והופך ל"מאמן" בפני עצמו לאחיו הקטנים והחברים בשכונה.

 

אני ממליץ לכם לראות את "מחוברים לחיים", סרטם הרביעי של התסריטאים והבמאים הצרפתים אוליבייה נקש ואריק טולדנו, היש קשר לאבי טולדנו? חווית הצפייה מעניקה הרגשה טובה בזכות החן הרב בו הדמויות המרכזיות מתמודדדות עם הקשיים והאתגרים בחייהם. תחושתנו כצופים מתחזקת מתוך הידיעה שהסרט מבוסס על סיפור אמיתי וזה שיעור נפלא לכולנו ב"פרופורציות".

 

 

תחשבו על יחסים שונים שהיו לכם בחיים, מי היווה לכם מנטור? מי הצליח ליצור שינוי בחיים שלכם? מחוברים, לא רק דוקו-ריאליטי.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

2 תגובות ב- “מחוברים לחיים עם אימון אישי

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט