קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

ולנטיין דיי, לא רק לזוגות דביקים – בלוג אימון לזוגיות

הפוסט נכתב בתאריך 14 בפברואר 2013, בשעה 10:54, על ידי עדי פרבר

ולנטינוס, ולנטינוס – מי היה מאמין שמקדוש בנצרות הפכת לחג דביק של שוקולד ופרחים. על יום האהבה הבינלאומי ולנטיין דיי והקשר לאימון זוגי

 

אימון לזוגיות מתאים לרווקים ורווקות שמחפשים זוגיות ולזוגות שמתמודדים עם אתגרים או משברים, הבלוג הזה עבורכם. אמנם ולנטיין דיי מציין את זכרו של ולנטינוס הקדוש בנצרות, אבל זה לא מנע מאתנו לאמץ אותו כחג אהבה שני במספר לצד ט"ו באב. נכון, אפשר לראות בו כמסחטת כספים צינית ומסחרית של תעשיית הפרחים, שוקולד ולנז'רי. בעיקר אם אתם אלרגיים לדובונים אדומים נוצצים עם לבבות מחזירי אור משוקולד.

 

אבל כמו בכל סיטואציה בחיים, ע"פ עקרונות הקואצ'ינג הבחירה בידנו כיצד להסתכל על הדברים. האם נסתכל על העולם מבעד משקפיים של ציניות, ביקורתיות ונחפש את הזווית השלילית? דווקא ביום כזה אני מציע לבחור להיות חיוביים ולהסתכל על העולם דיפרנט ומבעד משקפיים של אהבה. נכון, לא צריך יום מיוחד כדי לחגוג את האהבה שלנו אבל מצד שני כמה מאתנו לוקחים אותה כמובן מאליו? אז הנה עוד הזדמנות לעצור ולהוקיר את האהבה של בן או בת הזוג שלנו וחשוב לא פחות, אהבה עצמית.

 

אימון לזוגיות? אימון אישי? איך לא ידעתי שיש דבר כזה??

אני זוכר שעד לפני יותר מ-18 שנים הכרזתי על ולנטיין דיי כיום דכאון רשמי. בזמן שהרגשתי שהאהבה שכחה אותי בצד, היה מאוד נוח להביע בוז לקיטשיות של יום האהבה הבינלאומי. היום אני מבין שזה בסך הכל היה מנגנון הגנה. באותה תקופה פרהיסטורית הייתי בארון ואפילו אתרי היכרויות באינטרנט עוד לא ממש היו. אם הייתי נחשף באותם ימים לכלים של אימון אישי שמסייעים להתמודד עם כל סיטואציה בצורה אפקטיבית ומקדמת סביר להניח שהייתי עושה קיצור דרך משמעותי בהתפתחות האישית שלי. היום אני יודע שכדי לעשות התקדמות משמעותית בחיים ו/או כדי לצאת מתקיעות חשוב להיעזר באנשי מקצוע, ושתהליך אימון אישי (קואצ'ינג) עם מאמן אישי טוב מסייע לייצר פריצת דרך בחיים. אבל אז אפילו לא ידעתי שיש דבר כזה אימון אישי לזוגיות.

 
אימון אישי למציאת זוגיות טובה או לשיפור תקשורת זוגית
 

אימון לזוגיות מסייע לזוגות מול שגרה ושחיקה יומיומית

בתחילת היחסים שלי עם קובי כל ולנטיין דיי היה חגיגה גדולה והפקה גרנדיוזית. פעם אחת חטפתי אותו בכיסוי עיניים לפיקניק לילי בים, בהמשך פקדנו את מיטב מסעדות השפים לארוחות שמורכבות מיותר מדי מנות. אפילו קרה שיצאנו מגבולות העיר כאשר לא מצאנו צימר עם נוף להרים בתל אביב 🙂 יחד עם זאת, אחרי 18 שנים של זוגיות כאשר היום יום עמוס בשגרת עבודה ושלל מחויבויות, חגיגת האהבה אינה מובנת מאליה כלל. לכן אני ממליץ ולא רק כמאמן זוגיות, לנצל את היום הזה לטובת מינוף היחסים הזוגיים והאינטימיות הזוגית. ברור שהזדמנויות צריך לתפוס ולא לתת להן לחמוק. 

 

צריך לזכור שמהות היום הזה הוא חגיגת האהבה ולהשקפתי כל אהבה היא שונה. אם אתם זוג פחות רומנטי וקיטשי אז ציינו את היום בדרך הייחודית והאותנטית שלכם. אם אתם בעלי מודעות חברתית-כלכלית במקום לחגוג את היום במתנות יקרות שלעולם לא תעשו בהם שימוש, תחגגו אותו ביצירתית וקריאטיביות. ואם אתם זוג קינקי אז פשוט אל תצאו מהמיטה 🙂 אני מעודד אתכם לצאת מאזור הנוחות ולעשות יחד לפחות משהו אחד שונה ביום הזה. כל השקעה קטנה בזוגיות היא בעלת אימפקט ותביא תוצאות. אני כותב בזמן שאני שותה את הקפה שהוגש לי למיטה בחיוך ונשיקה 💙

 
הכלים של האימון האישי מסייעים במציאת ושימור זוגיות
אימון לזוגיות – זכרו שיש הרבה צורות לאהבה
 

אימון לזוגיות עם עצמי דווקא בוולנטיין

 

ולנטינוס זכה בתהילת עולם מאחר והשיא בסתר זוג אוהבים ונידון למוות. בשיר אחר ולנטינו היה סך הכול בן אוהב של אמא. זכרו היום שיש הרבה סוגים של אהבה. גם אם אתם לא בזוגיות כרגע זה לא אומר שאין אהבה בחייכם. זה יום נפלא להוקיר את נוכחות האהבה בצורותיה השונות כמו שאתם חווים אותה – חבר קרוב, בן אדם שנותן לכם השראה בחייכם או קרוב משפחה. כמובן אהבה עצמית חשובה לא פחות להשקפתי ואף מהווה בסיס משמעותי למציאת אהבה זוגית.

 

לכן גם אם אתם מחפשים זוגיות במהלך כל השנה, דווקא ביום המיוחד הזה הייתי מבקש ממכם לעצור ולחגוג אהבה עצמית ביניכם לבין עצמכם. קנו לעצמכם מתנה שכבר הרבה זמן רציתם, פנקו את עצמכם ביום דיפרנט, תוקירו את כל הדברים שאתם אוהבים בעצמכם – כי בזכות מי שאתם בהמשך השנה גם יגיע הבן אדם המיוחד שיאהב אתכם כמו שאתם למרות על אף ובזכות הדיפרנט שבכם!

 

רוצה לחשוף את דפוסי חשיבה בזוגיות באופן מבוסס מדע ואובייקטיבי?

לגלות מה בדיוק מחבל לך במערכות היחסים או עוצר אותך מלמצוא זוגיות טובה?

להצליב את מפות המיינדסט של בני הזוג ולגלות מפתחות לשיפור תקשורת זוגית?

לשנות דפוסים לא מודעים כדי לאפשר זוגיות ואהבה בריאה וטובה?

לפרטים על תהליך אימון אישי ו/או עסקי הירשמו בטופס

 

 

2 תגובות ב- “ולנטיין דיי, לא רק לזוגות דביקים – בלוג אימון לזוגיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט