קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

ולנטיין דיי, לא רק לזוגות דביקים

הפוסט נכתב בתאריך 14 בפברואר 2013, בשעה 10:54, על ידי עדי פרבר

ולנטינוס, ולנטינוס – מי היה מאמין שמקדוש בנצרות הפכת לחג דביק של שוקולד ופרחים. על יום האהבה הבינלאומי ולנטיין דיי ואימון זוגי

אמנם ולנטיין דיי מציין את זכרו של ולנטינוס הקדוש בנצרות, אבל זה לא מנע מים תיכוניים שכמותנו לאמץ אותו כחג האהבה השני במספר. נכון שאפשר לראות בו כמסחטה צינית של כספים של תעשיית הפרחים, שוקולד ולנז'רי. ייתכן שאתם אלרגיים לדובונים אדומים נוצצים עם לבבות מחזירי אור משוקולד. כמו בכל סיטואציה בחיים, הבחירה בידנו כיצד להסתכל על הדברים. האם נסתכל על העולם דרך משקפיים של ציניות, ביקורתיות ונחפש מה לא טוב? דווקא ביום כזה אבחר להיות חיובי ולהסתכל על העולם דיפרנט מבעד משקפיים של אהבה.

 

אני זוכר שעד לפני יותר מ-15 שנים הכרזתי על ולנטיין דיי כיום דכאון רשמי. בזמן שהרגשתי שהאהבה שכחה אותי בצד, הבעתי בוז לקיטשיות של יום האהבה הבינלאומי. היה זאת תקופה פרהיסטורית בה הייתי בארון שבה אפילו אתרי היכרויות באינטרנט עוד לא ממש היו. חבל שלא נחשפתי כבר אז לכלים של האימון האישי שמסייעים להתמודד עם כל סיטואציה בצורה אידיאלית ומקדמת. הלוואי והייתי מבין בזמנו שכדי לעשות התקדמות מרשימה בחיים יש להיעזר באנשים שמחוץ לנו. לי לא היה אפילו את האומץ ליצור קשר עם קו הסיוע והקשב של האגודה שלימים התנדבתי בו בסיוע ללהט"בים. בטח לא ידעתי שתהליך אימון אישי (קואצ'ינג) עם מאמן אישי טוב ייצר בחיי פריצת דרך תוך זמן קצר.

 
אימון אישי למציאת זוגיות או לשיפור תקשורת זוגית
 

לכן לא פלא שבתחילת היחסים שלי עם קובי כל ולנטיין דיי היה חגיגה גדולה והפקה שהיתה מעוררת קנאה בערוץ 1. פעם אחת חטפתי אותו בכיסוי עיניים לפיקניק לילי בים, בהמשך פקדנו את מיטב מסעדות השפים לארוחות שמורכבות מיותר מדי מנות ואפילו קרה שיצאנו מגבולות העיר כאשר לא מצאנו צימר עם נוף להרים בתל אביב. אבל אחרי 15 שנים של זוגיות וכאשר היום יום עמוס בעבודה ובמחויבות, האופן בו נחגוג אינו מובן מאליו כלל. מה שבטוח שזוהי הזדמנות נהדרת לנצל את היום הזה לטובת מינוף היחסים הזוגיים. ברור שהזדמנויות צריך לתפוס ולא לתת להם לחמוק. 

 

צריך לזכור שמהות היום הזה הוא חגיגת האהבה וידוע שכל אהבה היא שונה. אם אתם זוג פחות רומנטי וקיטשי, ציינו את היום בדרך הייחודית והאותנטית שלכם. אם אתם בעלי מודעות חברתית-כלכלית תוכלו לחגוג את היום ללא מתנות יקרות, שלעולם לא תעשו בהם שימוש, אלא בדרך יצירתית וקריאטיבית. אם אתם קינקים אז פשוט אל תצאו מהמיטה. אני קורא לכם לצאת מאזור הנוחות ולעשות יחד לפחות משהו אחד שונה ביום הזה. אפילו השקעה קטנה בזוגיות תביא בעקבות תוצאות. אני כותב בזמן שאני שותה את הקפה שהוגש לי למיטה בחיוך ונשיקה.  

 
 
הכלים של האימון האישי מסייעים במציאת ושימור זוגיות
זכרו שיש הרבה צורות לאהבה

אז נכון שולנטינו זכה בתהילת עולם מאחר והשיא בסתר זוג אוהבים ונידון למוות. אבל בשיר אחר ולנטינו היה סך הכל בן אוהב של אמא. זכרו היום שיש הרבה סוגים של אהבה. וגם אם אתם לא בזוגיות כרגע זה לא אומר שאין אהבה בחייכם. זה יום נפלא להוקיר את נוכחות האהבה בצורותיה השונות כמו שאתם חווים אותה – חבר קרוב, בן אדם שנותן לכם השראה בחייכם וכמובן אתם בעצמכם. גם אם אתם מחפשים זוגיות במהלך כל השנה, ביום המיוחד הזה הייתי מבקש ממכם לעצור ולאהוב את עצמכם. קנו לעצמכם מתנה שכבר הרבה זמן רציתם, פנקו את עצמכם באווירה שונה, תוקירו את כל הדברים שאתם אוהבים בעצמכם – כי בזכותם בהמשך השנה גם יגיע הבן אדם המיוחד שיאהב אתכם כמו שאתם ובזכות מי שאתם.

 

רוצה לחשוף את דפוסי החשיבה שלך באופן מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק?

לגלות מה בדיוק עוצר אותך במערכות היחסים בגרפים ואחוזים מדויקים?

לפתח מיינדסט של הצלחה בתהליך קצר טווח ומשנה חיים!

לשנות דפוסים כדי לאפשר זוגיות ואהבה בריאה וטובה

 
 

לפרטים על תהליך אימון אישי ו/או עסקי הירשמו בטופס

2 תגובות ב- “ולנטיין דיי, לא רק לזוגות דביקים

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט