קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

הצטרפו למסע מקואץ' לקואץ'

הפוסט נכתב בתאריך 22 באוגוסט 2012, בשעה 14:13, על ידי עדי פרבר

הרעיון ל"מסע מקואץ' לקואץ'", נולד כאשר התבקשתי לכתוב על תחום האימון האישי בישראל בפורטל תל אביב בטור שקראתי לו "טור אישי של מאמן אישי". מדי שבוע אני כותב בו על חוויותי כמאמן אישי בהכשרות, סדנאות ומוצרים נלווים שונים של המאמנים הבכירים בארץ.
 
הטור שלי מוגבל במילים ועדיין יש עוד כל כך הרבה לספר וללמוד מאותם מנטורים מובילים, כל אחד בתחומו.במדור זה בבלוג אכתוב רשמים בלעדיים מאותם מפגשים, קטעים שלא פורסומו ושאלון אימון בלעדי במיוחד ל"מסע מקואץ' לקואץ'".
 
הצטרפו אליי והכירו מקרוב את המאמנים בישראל עם שאלון שמחולק לשלושה חלקים.
1. מה הסיפור שמאחורי ההצלחה?
2. מי הבן אדם שמאחורי המנטור?
3. ואם כבר המנטור מופיע בבלוג שלי, אז גם שאלות ומסרים מיוחדים עבורכם.
 
מבטיח נופים מופלאים, ננער קצת אבק, אולי קצת נזיע ויהיו חלקים מאתגרים אבל נחזור מהמסע מרוצים ומועצמים כמו כל מסע טוב.
 
אתם מוזמנים לשלוח לי שאלות שהייתם רוצים שייכנסו ל"שאלון האימון".
 
תוכלו לקרוא את כל הטורים של "טור אישי של מאמן אישי" שהתפרסמו בפורטל תל אביב עד כה: https://bitly.com/bundles/adifarber/1

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט