קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

הצטרפו למסע מקואץ' לקואץ'.

הפוסט נכתב בתאריך 22 באוגוסט 2012, בשעה 14:13, על ידי עדי פרבר

הרעיון ל"מסע מקואץ' לקואץ'", נולד כאשר התבקשתי לכתוב על תחום האימון האישי בישראל בפורטל תל אביב בטור שקראתי לו "טור אישי של מאמן אישי". מדי שבוע אני כותב בו על חוויותי כמאמן אישי בהכשרות, סדנאות ומוצרים נלווים שונים של המאמנים הבכירים בארץ.
 
הטור שלי מוגבל במילים ועדיין יש עוד כל כך הרבה לספר וללמוד מאותם מנטורים מובילים, כל אחד בתחומו.במדור זה בבלוג אכתוב רשמים בלעדיים מאותם מפגשים, קטעים שלא פורסומו ושאלון אימון בלעדי במיוחד ל"מסע מקואץ' לקואץ'".
 
הצטרפו אליי והכירו מקרוב את המאמנים בישראל עם שאלון שמחולק לשלושה חלקים.
1. מה הסיפור שמאחורי ההצלחה?
2. מי הבן אדם שמאחורי המנטור?
3. ואם כבר המנטור מופיע בבלוג שלי, אז גם שאלות ומסרים מיוחדים עבורכם.
 
מבטיח נופים מופלאים, ננער קצת אבק, אולי קצת נזיע ויהיו חלקים מאתגרים אבל נחזור מהמסע מרוצים ומועצמים כמו כל מסע טוב.
 
אתם מוזמנים לשלוח לי שאלות שהייתם רוצים שייכנסו ל"שאלון האימון".
 
תוכלו לקרוא את כל הטורים של "טור אישי של מאמן אישי" שהתפרסמו בפורטל תל אביב עד כה: https://bitly.com/bundles/adifarber/1

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט