קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

בעלת החלומות

הפוסט נכתב בתאריך 10 בפברואר 2013, בשעה 15:37, על ידי עדי פרבר

לבכורה של ההצגה "בעלת החלומות" בצוותא הגעתי בהתרגשות גדולה, לא כל יום משתלבות יחדיו שתי האהבות הגדולות שלי, תיאטרון ואימון אישי. ורד גליקסמן, שחקנית ומאמנת אישית יצרה את ההצגה "מגישמת החלומות" בבימויו של אסף בלאו ומבחינתי עצם העשייה היא כשלעצמה הלכה למעשה של התורה כולה. גליקסמן הגשימה את החלום של עצמה ולכן קל היה גם לי כקהל לתת לה לסחוף גם אותי למסע הזה. ההצגה נפתחת בהבטחה שבמהלכה היא תחשוף בפנינו את הנוסחה להגשמת חלומות ושבסופה כל אחד מאתנו יצא לדרך חדשה. בהחלט מרגש.

 

ההצגה בנויה משילוב של סיפורים עממיים שדרכם אנחנו נחשפים לעקרונות שמרכיבים את אותה נוסחה שבעזרתה נוכל להגשים חלומות ולהפוך אותם למציאות. ביננו, הנוסחה מורכבת מהעקרונות המופלאים של תהליך האימון האישי. והרעיון להעביר אותם במדיה של תיאטרון ובאמצעות סיפורים הוא נפלא לטעמי. גליקסמן נכנסת לבמה עם תיק גדול שמסמל את "ארגז הכלים" שיש לכל אחד מאתנו ובו נמצאים הכלים שמסייעים לנו להתמודד עם אתגרי החיים. כמו שבאימון האישי המתאמנים זוכים להגדיל משמעותית את היצע הכלים שלהם בארגז, כך גם בהצגה היא דואגת לצייד אותנו בהם.

 

גליקסמן, מספרת סיפורים בחן ודמיון רב וקח לוקחת אותנו לעולמות של שייחים, וזירים, טבעות זהב, חמורים שמדברים ואנשים שפוגשים את אלוהים. מאוחר יותר ששמעתי על סיפורה האישי, הצטערתי שהיא הלכה רחוק כל כך אל עולמות מהאגדה. לפני 14 שנה היא ומשפחתה עברו תאונת דרכים קשה, בה כמעט איבדה את בנה. למרות קביעת הרופאים שבנה יישאר עם נכות תמידית, היא לא ויתרה ונלחמה בעזרת אמונה, כוח רצון וחשיבה חיובית. בנה הבריא לחלוטין ושוב הוכיחה גליקסמן שחלומות מתגשמים. זה בהחלט ניכר גם על הבמה שגליקסמן עושה את מה שבוער לה בצורה מאוד כנה ומתוך אמונה שלמה.

אימון אישי בתיאטרון

ורד גליקסמן היא בעלת החלומות; צלם: אסף ברנר

הסיפורים הקסומים על העולמות הרחוקים מסתיימים תמיד במוסר השכל אנושי שמחזיר אותנו חזרה לחיים האישיים של כל אחד מאתנו. גם הסקפטים שהיו באולם לא יוכלו להתעלם מנושאים שמעסיקים את כולנו: חלומות, העזה, רצון לשינוי, הגשמה, אמונה ועוד. "לכל בן אדם יש חלום והוא המקום דרכו הוא מגשים את עצמו", אומרת גליקסמן. היא מסבירה שהחלומות שלנו אמנם שונים אבל בבסיסם נמצא רצון אחד שמשותף לכולנו, שיהיה לנו טוב. במהלך ההצגה היא מעודדת אותנו לצאת ולהגשים אותו ולא לחכות שמישהו אחר יגשים אותו במקומנו. היא קוראת לנו להעיז, לנסות, לא לפחד לתכנן, כי זאת הדרך להגשים את עצמנו. לא משנה מה אתה חולם, כאשר אתה מאמין, שמח ועושה עד הסוף גם תצליח.

 

בסופו של כל סיפור, חובשת ורד את כובע המאמנת ומביאה אותנו להרהר בחלומות שלנו ומגלה עוד מרכיב באותה נוסחה להגשמתם במטרה ליצור גשר בינו לבין המציאות היום יומית. כמו בתהליך אימון אישי היא משתמשת במטודות מגוונות ושוברת באומץ רב את המוסכמות של התיאטרון כפי שאנחנו מכירים אותו. לרגעים היא מנהלת דיאלוג עם הקהל, בנקודה מסוימת היא מעבירה לנו דמיון מודרך כדי שכל אחד מאתנו ימצא את החלום שלו ויגדיר אותו באופן ברור ובהמשך היא גם נותנת לנו דף ועט כדי שנכתוב את הדרך בה אנחנו הולכים להגשים את החלום. אני לא בטוח כמה אנשים יצאו לדרך חדשה בעקבות ההצגה ואין ספק שהיא אינה באה כתחליף לתהליך אימון אישי בליווי של מאמן. עם זאת גליקסמן מצליחה בהחלט לתת פנים חדשות לתחום הקואצ'ינג ומגיע לה על זה שאפו. אם בן אדם אחד בקהל יילך אחרי חלמותיו בעקבות הצפייה בהצגה, אז מבחינתי היא עשתה את שלה.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

תגובות על “בעלת החלומות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט