קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

אובמה חוזר – על הביקור וגישת התיקון

הפוסט נכתב בתאריך 20 במרץ 2013, בשעה 8:00, על ידי עדי פרבר

כבר למדנו תובנות של אימון אישי מאובמה מהקדנצייה הראשונה, כמו נחישות והצלחה כנגד כל הסיכויים. אובמה בכהונתו הנוכחית והטרייה כבר מלמד אותנו כלי נוסף בקואצ'ינג, יכולת למידה מתוצאות בשטח וגישת התיקון. אובמה של היום מאוד מנוסה ומפוכח אחרי שצבר ארבע שנים של ניסיון. האג'נדה והחלומות שלו אמנם נותרו בעינם, אך הוא גם למד מהפעולות שלא קידמו אותו. ימים עוד יגידו איפה החלומות יכולים להתחבר עם המציאות. מה שבטוח שהוא יודע להסתכל למציאות בעיניים ובמקום להצטדק על דרכו, הוא מתקן את דרכי הפעולה שלא הביאו לו תוצאות רצויות.

את הלמידה הוא כמובן עשה גם בנושא הישראלי, שהיה בעייתי בתקופת הקדנציה הראשונה. למשל, בראיון עם יונית לוי, הוא אומר לראשונה שתוך שנה לאירן יהיה נשק גרעיני. הוא משנה גישה מתוך אני מאמין של עולם לא גרעיני, גם אם כח אינו ערך שלו. בראיון נראה היה שהוא גם מנסה לתקן את יחסיו עם בנימין נתניהו, שהשתבשה מהרגע הראשון והתאפיינה בכוחניות וכיפופי ידיים. הוא השתמש רבות בכינוי החיבה "ביבי", גם כשהודה על חילוקי דעות אידיאולוגיים.

זמן קצר לאחר בחירתו לנשיא ב 2008, הוענק לאובמה פרס נובל לשלום. בפועל התהליך עם הפלשתינאים נתקע עם ביקורו הראשון, כשדרש הקפאה של ההתנחלויות לעשרה חודשים. דרישה זאת גרמה למשבר של ישראל עם הקהילה הבינלאומית וגרם לאבו מאזן לטפס גבוה על עץ שמאז אינו יכול לרדת ממנו. אובמה של הקדנציה השניה נמנע מלהגיד זאת הפעם שוב. הוא רוצה להתקדם וברור לו מה צריך לעשות, אבל אינו דורש יותר תנאים מוקדמים. אהבתי כשהציע לביבי לבחון את סוגיית ההתנחלות מזווית ראייה שונה, כמו כל מאמן אישי טוב. הצעתו היתה להסתכל מנקודת מבט של האם זה מקשה או מקל על הפלסטינים המתונים לשבת בשולחן המשא ומתן. אולי הפעם השילוב בין תשוקה אמיתית ורצונו להסכם שלום לצד התפכחות ולמידה, יבשיל את העת לשלום.

עכשיו כשהבנו כל כך טוב את אובמה, כל שנותר זה לאחל לו ביקור מהנה. בתקווה שיתפוס כמה ימים של שמש ושלא יעשקו אותו נהגי מוניות, סתם כי הוא תייר. כמובן צריך שמישהו יוודא שהוא אינו מגיע לאיצטדיון של טדי בטעות, יש הרבה שרים בלי תיק לשעבר שפנויים (הפעם באמת נשארו בלי תיק). אה, עוד דבר אחד קטן במידה והוא באמת הגיע להושיט יד לציבור הישראלי. מישהו יודע מה בנט ולפיד חושבים על כל זה? אולי הם שוקלים לאמץ להם עוד אח או ברדר.

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

תגובות על “אובמה חוזר – על הביקור וגישת התיקון

  1. Pingback: אובמה קואצ'ר לנחישות מצוינות והשראה במטרה כנגד כל הסיכויים | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט