קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

להפוך לגיבור-על בעסקים בעזרת אימון ומיתוג עסקי לעסקים קטנים

הפוסט נכתב בתאריך 15 במרץ 2021, בשעה 15:18, על ידי עדי פרבר

מה הקשר בין 'גיבורי על' להצלחה עסקית? בלוג ראשון בסדרה עם 4 עקרונות מפתח שיעזרו לך להגשים מטרות עסקיות ולהתמודד עם אתגרים בקלות ובהצלחה. קבלו את המפתח הראשון – למצוא את הדיפרנט! על הקשר בין אימון ומיתוג עסקי ואיך למצוא את הבידול של העסק?

 

המפתח הראשון – להציל את העולם

 

שמת לב שכל גיבורי העל הם מותגים חזקים, רווחים שמצליחים לגלגל מיליארדי דולרים לאורך שנים ארוכות. אותם הדמויות שאתם מכירים ואוהבים מהסרטים ההוליוודיים התחילו את דרכם עוד ממלחמת העולם השנייה! החל מסופרמן, באטמן ועד וונדרוומן שהנה חוזרת בעוד סרט שובר קופות עם גל גדות. למען האמת גיבורי על היו פה עוד קודם, אם במיתולוגיה ואם בתנ"ך ולא סתם…

 

החברה שלנו ובני אדם באשר הם זקוקים לגיבורי על! הטבע האנושי הוא לחפש שיצילו אותנו מהדברים שלא עובדים בחיים שלנו. אנחנו מחפשים שמישהו אחר יעזור לנו להביס את ה"רשע" בחיים שלנו. הנקודה היא שזה לא שונה בעולם העסקים, השיווק והמכירות. אנשים רוצים את אנשי המקצוע או המוצרים שיפתרו להם את הבעיות בחיים. מיתוג עסקי יעזור לך למקד את הפתרון הייחודי שלך לבעיות להם הלקוחות הפוטנציאלים שלך מחפשים פתרון.

 

צפו בסרטון הראשון בסדרת גיבורי העל – אימון ומיתוג עסקי

להיות גיבור על בעסק שלי? צעד ראשון באימון ומיתוג עסקי
 

אז איך למצוא את הבידול של העסק? אימון ומיתוג עסקי לעסקים קטנים

דבר ראשון אני מציע לכם להגדיר במדויק את "הרשע" שמולו מתמודדים הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. ממה הם רוצים להינצל? האם הם רוצים להינצל מפחמימות? מקפאין? מעצלנות? מתינוקות שלא נרדמים? מפשיטת רגל? ממצוקת נדל"ן? או מתקיעות בחיים? כשמצאתם את הבעיה הלא פתורה והכואבת של הלקוחות אליהם אתם רוצים לפנות, בדקו על איזה צורך שלהם אתם נותנים מענה. אלו שאלות מאוד מאוד חשובות שיעזרו לכם לחפש ולמצוא הזדמנויות ונישות מתאימות.

 

הדבר השני שאני מציע לכם לעשות בהקשר של "להציל את העולם", זה להשקיע זמן ולחשוב מה באמת מעורר בכם את התשוקה. שאלו את עצמכם מה באמת אתם רוצים להשיג? החיבור בין הצורך של הלקוח עם תשוקה אמיתית של בעל עסק – היא נוסחה להצלחה עסקית! אלו שני השלבים הראשונים בתהליך של איך למצוא את הבידול של העסק. זה יסייע לך להגשים מטרות עסקיות ולפתח את העסק שלך בהצלחה. אני קורא לזה "למצוא את הדיפרנט" ועושה זאת כחלק מתהליכי אימון עסקי לעסקים 😊

 

רוצה לעבור אבחון עסקי אובייקטיבי ומדויק להצלחה עסקית?

לקבל מידע התנהגותי שיעזור לך להפוך לגיבור על בעסק שלך?

לזהות את החוזקות, החסמים ונקודות העיוורון שלך בניהול העסק?

לקבל הכוונה עסקית מותאמת אישית ליצירת שיפור ביצועים ופריצת דרך?

 
 

לפרטים על תהליך אימון אישי ו/או עסקי הירשמו בטופס

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט