קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

אובמה, נשיא שמאמן אותנו לנחישות

הפוסט נכתב בתאריך 19 במרץ 2013, בשעה 13:41, על ידי עדי פרבר

אחרי שנכנס לקדנציה שניה כנשיא הוא מגיע אלינו שוב לביקור! אובמה יזכה בקבלת פנים מלכותית, פגישה עם ביבי, צילומים לטוויטר עם פרס והרבה אבטחה צמודה. לנו נותר לקוות שיזכור לטובה את ישראל של הפוליטיקה החדשה ויטה לנו חסד בשנה החמישית לכהונתו. נפלא לקבל קצת תשומת לב מידידתנו הטובה בעולם, שממשיכה לייסר אותנו בנסיון להשיג ויזה. לרגע חשבתי שכל מה שמעניין אותו, משום מה, הם דברים שלא קשורים אלינו הישראלים. רפורמה במערכת ההגירה, פיקוח על נשק, חיזוק הכלכלה והוצאת החיילים מעירק ואפגניסטן. כולן משימות בלתי אפשריות לכאורה, אך המציאות מלמדת אותנו שהוא ממוקד מטרה ולרוב מצליח כנגד כל הסיכויים.

"הקואצ'ר" ברק חוסיין אובמה מעניק לנו במתנה פגישת אימון אישי לחיים מדי ארבע שנים. הוא נכנס לחיינו בסערה כשלימד אותנו שYes We Can" ", כאשר נבחר להיות הנשיא האמריקאי-אפריקאי הראשון של ארה"ב. הוא ריגש וסחף אחריו קהל גם בעולם כולו כשהוכיח עצמו, וכנגד כל הסיכויים הגיע לעמדה החזקה בעולם. אובמה סימן עצמו כמצליחן אמיתי ונתן השראה לכולנו להאמין ביכולות ובחלומות שלנו על אף הקשיים, התיוגים והנסיבות האובייקטיביות.

סיפור חייו מתחיל בהונלולו כבן לרועה עזים ממשפחה מוסלמית בקניה ואמריקאית מקנזס, שלא קראו לה דורותי. השניים נפגשו כאשר האב זכה במילגת לימודים באוניברסיטה. שנה לאחר שאובמה נולד נטש אביו את המשפחה, והוא לא זכה לראותו למעט ביקור אחד בגיל עשר. תקופת התבגרותו של אובמה היתה כרוכה בשינויים ומעברים רבים והתאפיינה בחוסר יציבות. אך לאחר השלמת לימודי התיכון בהונולולו נסללה דרכו האקדמאית והמקצועית, שהובילה אותו בהמשך להיות פעיל במפלגה הדמוקרטית. כמו כל מצליחן אמיתי, גם הוא חווה כשלון כאשר התמודד בשנת 2000 על מושב בבית הנבחרים ללא הצלחה. עם הרבה נחישות הגיש את מועמדותו שוב ארבע שנים לאחר מכן והפעם למקום בסנאט. הפעם הוא ניצח והשאר היסטוריה.

מקומו בהיסטוריה מובטח כפורץ דרך, גם בזכות העשייה שלו כנשיאה ה 44 של ארצות הברית, ובראשה רפורמת הבריאות שהצליח להעביר. ורגע לפני שנלמד ממנו תובנה נוספת באימון אישי, שימו לב לכמה ציטוטים מעוררי השראה שלו:

"שינוי לא יבוא אם נחכה למישהו אחר או לזמן אחר. אנחנו אלה שחיכינו להם. אנחנו השינוי שאנחנו מבקשים"

"אם אתה הולך בנתיב הנכון ואתה מוכן להמשיך ללכת בדרך, בסופו של דבר תעשה התקדמות"

"רק כשאתה רותם את העגלה שלך למשהו שגדול מעצמך, אז מתגלה הפוטנציאל האמיתי שלך"

"אנחנו צריכים להפנים את רעיון המצוינות. לא הרבה אנשים משקיעים את זמנם בלהיות מצוינים"

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

כנסו לקרוא על תובנות אימון אישי נוספות מביקורו הנוכחי של ברק אובמה

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט