קטגוריות
תקשורת והמלצות
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

מתוך עיתון "המקומון" אפריל 2014

הפוסט נכתב בתאריך 25 באפריל 2014, בשעה 12:34, על ידי עדי פרבר

ביקשו לראיין אותי לפרוייקט מיוחד בעיתון "המקומון" לקראת חג הפסח. ביום שישי כבר התייצב העיתון בתיבות הדואר והמכולות ברחבי המדינה, והתגובות לא איחרו להגיע! "שמו הולך לפניו כקואצ'ר שמלווה אנשים ובעלי עסקים", אחד המשפטים המחמיאים מתוך הכתבה שפורסמה עליי ועל פועליי כמאמן אישי ועסקי ב- DIB Coaching.

 

אחרי תקופה מאומצת של עשייה ורגע לפני חופשת הפסח, זוהי מתנה נפלאה עבורי להיות מאמן מומלץ! כשאני נזכר ברגע בו החלטתי לעשות את השינוי להפוך לעצמאי, ולבנות את עצמי מההתחלה כמאמן – זה שיקף לי עד כמה זה לא מובן מאליו שההימור המטורף הזה הצליח!

 

בכתבה סיפרתי על החוסר בערך ובמוטיבציה שחוויתי כמנהל פיתוח עסקי בחברת הייטק. ועל הצעד האמיץ שעשיתי ביציאה מאזור הנוחות לעבר מימוש והגשמה.

   

עדי-פרבר_2-DIB-Coaching-המקומון

 

 

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט