קטגוריות
מאמרים
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

הקואצ'ר עדי פרבר מגלה את כל הסודות של שרון אייזן להצלחה

הפוסט נכתב בתאריך 1 בנובמבר 2017, בשעה 13:31, על ידי עדי פרבר

"טור אישי של מאמן אישי" על שרון אייזן שהתפרסם בפורטל תל אביב 

 

עדי פרבר, מאמן אישי של פורטל תל אביב, ממשיך לסקר את טובי מנטורים עסקיים המובילים בישראל מחוויה והתנסות אישית. והפעם הוא נחשף אל סודות החשיבה המנצחת ולומד את שבעת הסודות של שרון אייזן לתקשר עם הבוס, הלא הוא התת מודע שלנו. בתום תכנית VIP לעסקים קטנים אצל שרון אייזן הוא גם עשה שיחה צפופה וביקש העלאה !

 

בטור תקראו על הסודות שילמדו אתכם איך להשיג תוצאות מבלי לעבוד יותר קשה, איך לצאת מתקיעות בחיים וגם להשתחרר מפחדים,  להגדיר מטרות בחיים, להחזיר את התשוקה לחיים, לחשוב מחשבות חיוביות, להיות יעיל יותר ולהשיג הצלחה אישית. אז איך תתקינו נוהל GPS כדי להתמקד על המקום אליו אתם רוצים להגיע בכל סיטואציה? קראו את הטור המלא.

הטור על שרון אייזן ו-7 סודות לחשיבה מנצחת כפי שפורסם בטור אישי של מאמן אישי בפורטל תל אביב

 

לטור הקודם בנושא תהליכי שינוי NLP שיוציאו אותך מהסרט שלך, לחץ כאן

לאינדקס המלא של "טור אישי של מאמן אישי" כפי שפורסם בפורטל תל אביב, לחץ כאן
אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט