קטגוריות
מאמרים
תגים
, , , , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

הדרך שעשיתי משחקן ומנהל בהייטק למאמן אישי בטור הראשון שלי בפורטל תל אביב

הפוסט נכתב בתאריך 5 ביוני 2013, בשעה 18:00, על ידי עדי פרבר

"טור אישי של מאמן אישי" בפורטל תל אביב שהתפרסם ב-5 ביולי, 2012

 

עדי פרבר, המאמן אישי של פורטל תל אביב, בטור ראשון בסדרת "טור אישי של מאמן אישי" שמתפרסם בקביעות בפורטל תל אביב, בנושאים של קואצ'ינג, התפתחות אישית והיכרות עם המאמנים והמנטורים הבכירים בישראל.

 

בטור הפותח אני מציג את עצמי ואת הדרך שעשיתי משחקן אל משרה ניהולית בהייטק ומשם לייעודי כמאמן אישי. על מימוש עצמי, הסבה בקריירה, שיפוטיות ומלכודות דבש וגם מה הקשר ביני לבין יוסף וחלום פרעה.

הטור הפותח שלי בפורטל תל אביב בו אני מציג את הדרך שעשיתי משחקן ומנהל בהייטק למאמן אישי

"אני מאמין שבן אדם רעב יגיע למימוש עצמי ביתר קלות מאשר זה ששבע" – עדי פרבר

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> לחץ לקריאת הטור הבא על מופע המסרים של ד"ר שכנוע

> לאינדקס המלא של "טור אישי של מאמן אישי" כפי שפורסם בפורטל תל אביב

 אהבת את המאמר? לחצו על "like" ושתפו אותו גם ברשתות החברתיות

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט