קטגוריות
בלוג וידאו אימון אישי ועסקי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

טיפ 1: אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

הפוסט נכתב בתאריך 14 בדצמבר 2014, בשעה 14:23, על ידי עדי פרבר

טיפ אימון עסקי ראשון ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי כבעלי עסקים, הוא לתת מענה על השאלה "מה" – מה אני רוצה רוצה להשיג בדיוק באמצעות התוכן שלי? בין אם אני כותב מאמר או מקליט סרטון, אני צריך לברר עם עצמי מה אני רוצה להגיד בו? ברוח האימון העסקי,לפני כל פעולה או החלטה שאנחנו מתכוונים לבצע עלינו להגדיר בבירור את המטרה. זה תקף על רעיונות רחבים כמו יעדים עסקיים או הקמת אתר אינטרנט. אבל בהחלט נדרש גם בפעולות חד פעמיות וספציפיות, כמו כתיבת מאמר או צילום סרטון.

 

מבחינתי דילוג על שלב זה משול לכניסה לרכב ויציאה לנסיעה שאינכם יודעים את יעדה. המטרה היא כמו תוכנת ה"וויז", הגדרתה תאפשר לכם לייצר תוכן בדרך הנכונה, המהירה, והמדוייקת עבורם. כדי להגדיר מטרה שאלו את עצמכם מה אתם רוצים להשיג באמצעות התוכן – לייצר או לחזק מיתוג? להביא הוכחה חברתית? לאסוף פרטים של לקוחות פוטנציאלים? לתת מידע אינפורמטיבי? הגדרת המטרה תייצר מיקוד שיתבטא גם בהכנות וגם בתוצאות שהוא ייצר בהמשך. באמצעותה כל האלמנטים שמהם יורכב התוכן, יתמכו ויעזרו לכם בהשגת תוצאות רצויות.

 אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

7 תגובות ב- “טיפ 1: אימון עסקי ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

  1. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

  2. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

  3. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

  4. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

  5. Pingback: קואצ'ינג בשיטת DIB לתהליכי אימון אישי או אימון עסקי שעושה את ה'דיפרנט'

  6. Pingback: קואצ'ינג בשיטת DIB לתהליכי אימון אישי או אימון עסקי שעושה את ה'דיפרנט'

  7. Pingback: קואצ'ינג בשיטת DIB לתהליכי אימון אישי או אימון עסקי שעושה את ה'דיפרנט'

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט