קטגוריות
בלוג וידאו אימון אישי ועסקי, תוכניות טלוויזיה
תגים
, ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

משדרים מומחיות – לשים את עצמך בפרונט

הפוסט נכתב בתאריך 1 בפברואר 2015, בשעה 20:54, על ידי עדי פרבר

מוזמנים לצפות בתכנית הראשונה בה הצטרפתי כמנחה ומנטור ללירון גליקמן, בתכנית "משדרים מומחיות" באתר המומחים הבינלאומי אסקימו. התכנית מיועדת לבעלי עסקים ומומחים בכל התחומים, ובה אנחנו נותנים לכם ערך וידע כדי לקדם את עצמכם להצלחה!

 

הנושא בתכנית הקואצ'ינג הפעם על החשיבות לשים את עצמנו בפרונט. אחד הדברים החשובים שמתרחשים בתהליך ליווי ואימון עסקי אצלי, זאת התובנה שאין הפרדה ביני לבין העסק שלי ושבמקום להסתתר מאחוריו עלינו להביא את עצמנו לידי ביטוי באמצעותו.

 

בתכנית אירחנו את איריס קלאוזנר רובין, כירולוגית רוחנית בכירה ואישה מופלאה ודיפרנט בעצמה! דיברנו על החשיבות בלשים את עצמנו בפרונט ומה עוצר בעדנו, על התפתחות מקצועית והסבות מקצועיות, על הצורך של מומחים להמשיך ללמוד ומתי זה בעצם עוצר אותנו מעשייה, על דפוסים שמנהלים אותנו ומונעים מאתנו בחירה חופשית אמיתית, ועוד.

 

ולסיום הפינה בה אני מנתח את הדרך בה גוגל רואה אותך כמומחה באינטרנט וכיצד נוכל להשתמש בשיווק באינטרנט בצורה אפקטיבית. היה מרתק!

 

✔️ למה הכרחי לבעלי עסקים לשים את עצמם בפרונט?
 

✔️ מה עוצר אותנו לשים את עצמנו במרכז "הבמה"?
 

✔️ האם יש הפרדה ביני לבין העסק שלי?
 

✔️ כיצד נביא את עצמנו לידי ביטוי?
 

✔️ על הסבות מקצועיות והמעבר בין שכיר לעצמאי
 

✔️ דפוסים שמנהלים אותנו ומונעים מאתנו בחירה חופשית אמיתית ועוד…
 

צפו עכשיו בתכנית קואצ'ינג עסקי על החשיבות לשים את עצמנו בפרונט HD

 

 

 אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט