קטגוריות
הבלוג של עדי
תגים
,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן אישי, עסקי ומרצה מוביל. מפתח שיטת אימון DIB - different is the NEW better מתוך האמונה שמה שאחר בכל אחד מאתנו זה היתרון להצלחה, ושרק אם נעשה דברים אחרת נקבל תוצאות שונות וטובות יותר. נציג כלי אבחון ואימון חדשני Accumatch בישראל, באמצעותו מציע תהליכי אימון מבוססים אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק, מה שמאפשר לבנות לכל אחד תהליך אימון מותאם אישית למבנה המוח, שיהיה אפקטיבי ויביא תוצאות דיפרנט! עדי מופיע במדיות השונות כמומחה בתחומי הקואצ'ינג, בין היתר השתתף בצוות המומחים של תכנית הבוקר 'לבחור נכון'.

בעד ארבעה בנים (בנות) נדבר בחג

הפוסט נכתב בתאריך 24 במרץ 2013, בשעה 20:29, על ידי עדי פרבר

בפסח הזה אני מזמין את כולכם לשאלת קושיות, גם אם הקידומת שלכם לא מצביעה על כך שאתם הצעירים בשולחן. לשאילת שאלות אין גיל והאימון האישי מעודד אותנו להיות פתוחים, על ידי מעבר מהתנהלות של סימני קריאה לסימני שאלה. נתבונן על חיינו, נשאל שאלות והתשובות יגיעו בעקבותן. הימנעו מלתייג את עצמכם בקביעות שאולי היו נכונות בעבר או שהסביבה קבעה עבורכם. במקום תוכלו לשים עליהן סימני שאלה וכך לגלות את עצמכם מחדש. זה הזמן לעשות סדר בחיים שלנו ולפרוח מחדש בעונת השקיעו בעצמכם האביב. ארבעה הבנים (או בנות) נמצאים בתוככם, כפי שסך התכונות האישיות קיימות בכם. זכרו בחג הזה, שבידכם היכולת לבחור איזה חלק אתם מביאים לידי ביטוי ומתי.

 

חכם, מה הוא אומר לכם? ממש כמו בכביש הוא מזכיר לך לא להיות צודק, אלא חכם. החלק בך שרוצה להיות פתוח וללמוד דברים חדשים כדי להתפתח. החכם לומד מטעויות ומבין שהכשלונות הם חלק בלתי נמנע מהדרך להצלחה. הוא לומד באופן עקבי מהמציאות ונמנע מלחזור ולעשות שוב את אותה פעולה, כאשר היא ממשיכה ומביאה לו תוצאה לא רצויה. הוא מבין גם את החשיבות בשיתוף אנשים אחרים במה שעובר עליו. תמיד לומד מאנשים שכבר הצליחו ועשו כנראה משהו נכון שהביא אותם לאן שהם. הוא יודע שגם ברגעים קשים, תמיד יש עוד אפשרויות, דרכים לפעול, נקודות מבט, ותסריטים אפשריים אחרים לחיים שלו.

פסח מזוית של אימון אישי

מזכיר לכם לא להיות צודק, אלא חכם

רשע, מה הוא אומר לכם? הוא מזכיר לנו שאנחנו קודם כל בני אדם ולכן אל לנו לשפוט את עצמנו בחומרה. הרשע יודע שהוא עשר (רשע בהיפוך אותיות) על אף המגבלות, החסמים, ההרגלים המגונים, המקומות בהם נפלנו ונכשלנו. הוא מלמד אותנו שעור בחמלה כלפי עצמנו וכלפי אחרים. כאשר נקבל את עצמנו כמו שאנחנו, עם הפגמים שלנו, כך גם הסביבה תקבל אותנו. אם כל הזמן נבקר את עצמנו ונרצה להיות מושלמים, לעולם לא נהיה מרוצים ממי שאנחנו וממה שיש לנו. זכרו שהרשע גם קינקי ומשעשע ודווקא בזכותו נוכל להבחין בטוב. הוא מלמד אותנו לסלוח לעצמנו על טעויות עבר, ולראות את עצמנו כמו שאנחנו בהווה. הרשע הוא האתגר שמאפשר לנו לבחור לשנות ולהשתנות.

 

תם, מה הוא אומר לכם? התם הוא הילד הפנימי שבתוכנו והוא רוצה שנחזור לחוות את החיים כמו ילד. הוא מזכיר לנו שכילדים לא פחדנו מכלום ולכן אין סיבה שהפחדים ישלטו בנו היום כבוגרים. הוא זה שמכוון אותנו להתמקד בטוב במקום ברע ולהסתכל על מה שיש ולא על מה שאין. אם נשים פוקוס על הדברים הטובים בחיים, הם יגדלו וימגנטו לנו עוד שפע של חיובי. לא משנה מה עברנו, תמיד נוכל לבחור מחדש ולהאמין באנשים ובעצמנו. הוא נותן לנו השראה להיות ישרים, קודם כל עם עצמנו, ולעשות את מה שאנחנו באמת רוצים בחיים. התם (היפוך אותיות של מת) יודע שהסוד הוא לשמוח ולחגוג את החיים.

 

זה שלא יודע לשאול, מה הוא אומר לכם?  שאלתם שאלה וקיבלתם תשובה שלא מוצאת חן בעיניכם? אל תאשימו את הצד השני, ייתכן שלא ידעתם לשאול את השאלה הנכונה. הוא מלמד אותנו את אחת המיומנויות החשובות, ההקשבה. הקשיבו לקול הפנימי שלכם, כי אתם יודעים יותר טוב מכולם מה נכון עבורכם. האינטואיציות שלכם לא פחות חזקות מההגיון ואם תאפשרו לעצמכם לשחרר מעט מהשליטה תגלו שיש בכם יכולות עצמתיות יותר ממה שאתם מעריכים. הוא מלמד אתכם גם להיות בהקשבה אמיתית לאנשים בחייכם. להרפות מהחלק שתמיד רוצה להגיד ולענות וכך להרוויח הקשבה אמיתית ליקירכם.

פסח מזווית של אימון אישי

קינקי, משעשע ומאפשר לנו לבחור לשנות ולהשתנות

חג פסח שמח לכם ולבני משפחותיכם,

ותדאגו שאחרי הסדר החיים שלכם יהיו הרבה יותר מבסדר!

שלכם, עדי פרבר מאמן אישי ועסקי

different is the NEW better

הורידו עכשיו מדריך אימון אישי מהודר לעבודה עצמית מיוחד לפסחarrow

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

3 תגובות ב- “בעד ארבעה בנים (בנות) נדבר בחג

  1. Pingback: תהליך אימון אישי לחג השבועות בחמישה צעדים פשוטים להשגת מטרות | מסע מקואץ' לקואץ' | מאמן אישי אחר לאחרים

  2. Pingback: אימון וליווי | עדי פרבר DIB

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט