קטגוריות
מעריב, תקשורת והמלצות
תגים
, , , , , ,

על המחבר

עדי פרבר, מאמן בגישת different is the NEW better. מאמן אישי מוסמך ב"תות תוצאות ותקשורת" של אלון גל ובוגר סדנאות רבות, שחקן ומנהל הייטק לשעבר שהתאהב בעולם הקואצ'ינג. כותב טור אישי בפורטל תל אביב. מעביר תהליכים אישיים מרגשים ומקדמים שהופכים את האחר שבך ליתרון שלך! עובד עם קהלים שונים כמו אמנים ויוצרים, חברי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם, ישראלים בחו"ל, בעלי עסקים קטנים וכל מי שמרגיש "אחר" מכל סיבה שהיא, מתוך האמונה שאחר זה הטוב החדש.

כתבה במעריב אונליין על אהבה עצמית שעושה את ה'דיפרנט'

הפוסט נכתב בתאריך 12 בינואר 2017, בשעה 8:55, על ידי עדי פרבר

באתר מעריב אונליין התפרסמה כתבה שלי על קבלה עצמית, בה הסברתי על הגבול הדק שבין לאהוב את עצמנו לבין לשנות את עצמנו. אנשים כל הזמן מחפשים איך לשנות ולהשתנות ועוברים בין מאמנים אישיים ומטפלים בחיפוש אחר השינוי. הניסיון האישי והמקצועי שלי כ מאמן אישי ידוע לימד אותי ששינוי אמיתי הוא למעשה חיבור לעצמי הגבוה ואותנטי – כלומר לאפשר לעצמי להיות אני כמו שאני.

 

בכתבה הענקתי גם טיפ אימון אישי לחיים של קבלה עצמית על בסיס ההנחה שבני אדם לא משתנים אלא הם טובים מעצם היותם בדיוק כפי שהם. אהבה עצמית או שינוי? מניסיון שלי ככל שתקבלו את עצמכם ואת מה ש'דיפרנט' בכם – כך תקצרו משמעותית את הדרך שלכם להגשמה והצלחה". כשאנחנו אוהבים את עצמנו אז קל לנו להשקיע בעצמנו. לכן כצעד ראשוני בדרך להצלחה כלי ליישום פרקטי חשוב יהיה לראות ולהצהיר בכל היתרונות שלכם.

 

>> הטיפ שהתפרסם במעריב אונליין הוא חלק מסדרת טיפים אימון אישי לחיים מומלצת ליצירת שינוי, חיזוק הביטחון עצמי, העלאת הערכה עצמית, קבלה עצמית למרות הקושי.
 

לקריאת כתבה על עדי פרבר על קבלה עצמית במעריב אונליין  

כתבה במעריב אונליין איך לקבל את עצמי כמו שאני חיזוק קבלה עצמית למרות הקושי באמצעות אימון אישי

 

> לכתבות נוספות בתקשורת על עדי פרבר, אימון אישי ועסקי בשיטת DIB, לחץ כאן

 

רוצים לתאם תהליך אימון? צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

הרשמו בחינם למגזין DIB וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות  

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות

Comments

comments

שתפו אותי במחשבות שלכם על התוכן בפוסט