אודות DIB Coaching אימון אישי

DIB הם ראשי התיבות של Different is Better או כמו שאני אוהב להגיד different is the NEW Better, מתוך האמונה שהאחר שבנו הוא היתרון שלנו. נכון שלא תמיד אנחנו מצליחים לראות את זה ולפעמים אנחנו בוחרים שלא לראות במודע או שלא במודע. בתהליך נכון ומקצועי אפשר לשנות את דרכי החשיבה ולפרוץ את הגבולות של עצמנו. ההבנה הבסיסית היא שלפני שאנחנו מדברים על שינוי, עלינו לדעת לקבל את עצמנו כמו שאנחנו ולאהוב את מי שאנחנו. כך, נוכל גם ליצור כר דשא רחב להתנסויות ויצירת שינויים בדרך ההתנהלות שלנו בכל היבטי החיים מתוך המטרה למקסם ולשדרג את חיינו. 

 

הקמתי את DIB אחרי שהעברתי תהליכים מרגשים של אנשים ממגוון אוכלוסיות השונים זה מזה בנסיבות החיים, וגיליתי שמה שמאחד בין כולם זאת ההרגשה שהם אינם שווים מספיק או טובים מספיק. ראיתי כיצד באמצעות הכלים האימוניים, המחוייבות שלהם לתהליך והמחוייבות שלי כלפיהם – מתחיל תהליך של קבלה העצמית שמקרב אותם לדרך שבה הם רוצים לחיות את חייהם ומאפשר להם לחיות חיים טובים יותר. מכאן, נוצר בסיס יציב שיכול להכיל גם יצירת שינויים בחיים, עשייה, התקדמות והתפתחות, כל אחד בדרכו שלו. 

 

DIB_Coaching

DIB Coaching – אימון אישי שהופך את האחר שבך ליתרון

אני מלווה ומאמן אמנים מכל סוגי המדיות שמתמודדים עם אתגרים אישיים ומקצועיים אחרים. עם חברי הקהילה הגאה (להט"ב) ובני משפחותיהם במטרה להעניק להם מרחב מכיל ומקבל. אני עובד עם ישראלים המתגוררים בחוץ לארץ שמתמודדים עם התחלה חדשה ורוצים לממש את עצמם במקום עם מנטליות שונה בו הם מרגישים אחרים, זאת דרך תוכנת ה Skype. אני עובד עם טכנופוביים ובעלי עסקים קטנים שמרגישים אחרת בגלל פחד או דעות קדומות על פלטפורמת האינטרנט שיכולה לסייע להם למנף את החיים והעסק שלהם. מגיעים לליווי והאימון שלי גם אימהות חד הוריות, עולים חדשים, אנשים לקראת החלטות אמיצות, אנשים שמעוניינים בהסבה מקצועית ועוד סוגים מגוונים של אנשים נפלאים.

 

האימון איתי מתקיים באווירה דיסקרטית, נעימה וללא שיפוטיות. אני מעביר את הליווי והאימון באופן אישי ובמסלולים שונים המותאמים למתאמן, מבחינת תדירות וטכניקות עבודה. מעבר להכשרות המקצעויות והנסיון שלי, אני מביא עימי הרבה ניסיון אישי רלוונטי. ניתן לקבוע איתי פגישת היכרות ראשונית בעלות של 150 ש"ח שתזוכה מעלות התהליך המלא במידה ותחליטו להתחייב להמשך המסלול ולתוצאות אמיתיות בחיים שלכם.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> המשך לקרוא על "different is the NEW better – אני מאמין"

> לחץ לחזרה לעמוד האודות הראשי

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות