מה מספר המפגשים המומלץ בתהליך אימון אישי?

הרבה מאמנים מציעים תהליך אימון אישי או עסקי (קואצ'ינג) בסיסי של שלושה חדשים ומבטיחים לכם שבסופו תעשו שינוי ענק בחיים ותגשימו את כל החלומות שלכם. הסיבה לכך היא שבבתי הספר השונים של הכשרות קואצ'רים מלמדים סדרה מובנית של 12 מפגשים עם נושא לכל פגישה. אבל מקצוע האימון הוא עמוק יותר ובעל אחריות כבדה יותר מאשר ללמוד קורס של כמה חודשים. המציאות בשטח, הניסיון בפרקטיקה וגם מחקרים בתחומי השינוי מראים תמונה שונה.

בעוד מאוד קוסם לדבר על הגשמה והצלחה, בפועל כדי להגיע לכך אדם צריך לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות שלא משרתים את המטרה שלו. שינוי התנהגות או הרגל היא אינדיווידואלית ועשויה לקחת מ-21 ימים ועד כחצי שנה כדי להטמיע ולהפוך אותו לאוטומטי. זה תלוי בסוג השינוי שרוצים להשיג כמו גם הבשלות וההתאמה של המתאמן לשינוי.

הניסיון שלי מראה שתהליך אימון מלא ועם תוצאות יציבות לטווח ארוך אורך בממוצע 6 חודשים. זה מספיק זמן לפתח מודעות, לקבל עקרונות וכלים אימוניים, לייצר שינוי, לקבל תוצאות שיחזקו אותנו ולהטמיע את השינוי באופן רציף שזה האתגר האמיתי! יחד עם זאת, לא כולם צריכים תהליך אימון מלא ולעיתים כמה מפגשים ספורים יכולים לעזור לבן אדם להניע את עצמו לכיוון הנכון. בעוד יש אנשים שבכלל לא בשלים לשינוי ולתהליך מסוג זה ומלכתחילה לא כדאי להתחיל תהליך כזה. את המידע על ההתאמה והצרכים המדויקים והאובייקטיבים של אדם, כמו גם סוג העבודה שצריך לעשות איתו – נגלה באבחון משנה חיים שנבצע עוד לפני שנתחייב לצאת לתהליך אימון אינטנסיבי.

רק לאחר מכן אוכל להמליץ לכם את העזרה המדויקת והמתאימה ביותר עבורכם. במידה ונמצא שאתם בשלים, זקוקים ומתאימים לתהליך מלא אני אבנה לך תכנית אימון אישית מתאימה ואעניק לך ליווי צמוד במהלך התקופה. החשיבות של מחויבות לתהליך המלא הינה קריטית.

בסיום תהליך האימון הבסיסי נחליט יחד אם יש לנו צורך או רצון להמשיך את המפגשים במסגרת כזאת או אחרת. באחריותך להמשיך להתאמן, על מנת להטמיע את הכלים וההתקדמות שביצעת בחייך באופן אינטגרלי. תירגול הכלים של הקואצ'ינג והיצמדות לתכנית האימונית מבטיחה התקדמות גם ללא ליווי מאמן.

 מה מספר המפגשים המומלץ בתהליך אימון אישי קואצ'ינג?

מתאמנים רבים בוחרים להמשיך את האימון בליווי שלי במפגש חד חודשי, זאת כדי ולשמר ולתחזק את תכנית האימון. במקרים אחרים מומלץ להמשיך בסטים ספציפיים של אימון הממוקדים בצרכי המתאמן. וישנם מתאמנים שמעדיפים להירשם למסלול של ליווי ואימון שנתי, שמבטיח להם תהליך משמעותי, עמוק, עשיר בכלים ואפקטיבי לאין שיעור מתהליך קצר טווח. כל מסלול מותאם בצורה אישית על פי מידת הצורך והמחוייבות של המתאמן לעצמו ולהצלחתו. 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

> לחץ כדי לקרוא על "מיהו מאמן אישי?"

> לחץ לשאלות ותשובות נוספות על אימון אישי

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות