מה מספר המפגשים המומלץ בתהליך אימון אישי?

תהליך אימון אישי (קואצ'ינג) בסיסי בנוי על סדרה של 12 מפגשים אישיים חד שבועיים בני שעה, שנפרסים על תקופה של שלושה חודשים. בתום התהליך ימצאו בידי המתאמן כל העקרונות והכלים החשובים של האימון, תיבנה לו תכנית אישית מתאימה והוא יקבל ליווי צמוד במהלך התקופה. החשיבות של מחוייבות לתהליך המלא הינה קריטית.

 

בסיום תהליך האימון הבסיסי נחליט יחד אם יש לנו צורך או רצון להמשיך את המפגשים במסגרת כזאת או אחרת. באחריותך להמשיך להתאמן, על מנת להטמיע את הכלים וההתקדמות שביצעת בחייך באופן אינטגרלי. תירגול הכלים של הקואצ'ינג והיצמדות לתכנית האימונית מבטיחה התקדמות גם ללא ליווי מאמן.

 מה מספר המפגשים המומלץ בתהליך אימון אישי קואצ'ינג?

 

מתאמנים רבים בוחרים להמשיך את האימון בליווי שלי במפגש חד חודשי, זאת כדי ולשמר ולתחזק את תכנית האימון. במקרים אחרים מומלץ להמשיך בסטים ספציפיים של אימון הממוקדים בצרכי המתאמן. וישנם מתאמנים שמעדיפים להירשם למסלול של ליווי ואימון שנתי, שמבטיח להם תהליך משמעותי, עמוק, עשיר בכלים ואפקטיבי לאין שיעור מתהליך קצר טווח. כל מסלול מותאם בצורה אישית על פי מידת הצורך והמחוייבות של המתאמן לעצמו ולהצלחתו. 

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> לחץ כדי לקרוא על "מיהו מאמן אישי?"

> לחץ לשאלות ותשובות נוספות על אימון אישי

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות