מהו תהליך שינוי NLP? (נל”פ – ניתוב לשוני פיזיולוגי)

תהליך שינוי NLP (נל”פ –נוירולינגוויסטיק פרוגרמינג) הוא תהליך שינוי של התנהגות או הלך רוח בסיטואציה ספציפית. באמצעות נלפ נוכל לפתור בעיות בזמן קצר, תוך כדי הגדרת תוצאה רצויה ברורה. לשם כך נעשה שימוש במשאב מס’ 1 שלנו, התת מודע. נוירו מתייחס למערכת העצבים, ולינגוויסטיק מתייחס לאופן בו אנחנו משתמשים בשפה שמשקף את עולמנו המנטלי. ה”פרוגרמינג”, הוא התכנות מחדש שנעשה לתת מודע בעזרת טכניקות מגוונות של נלפ, הכוללות בין היתר דמיון מודרך ושלל תהליכי שינוי חוויתיים. באמצעותן נשפר את התקשורת עם המערכת הנוירולוגית והלשונית ונרתום אותן לתוצאות הרצויות, תוך כדי שבירת הדפוסים האוטומטיים שלנו.  

מהו תהליך שינוי נלפ (ניתוב לשוני פיזיולוגי)

נל”פ – נוירו לינגוויסטיק פרוגרמינג (תכנות של התת מודע)

באמצעות תהליכי שינוי נלפ (ניתוב לשוני פיזיולוגי) ניתן להשיג שינויים מרחיקי לכת בזמן קצר, ובעזרתה נפתחות בפנינו שלל אפשרויות מופלאות. נוכל לשנות אמונה מגבילה, להחליף התנהגות מחבלת בהתנהגות מקדמת, להחליף רגשות לא אפקטיביים עבורנו, להגביר מוטיבציה, לשחרר פוביות שונות, להעלות ביטחון עצמי, ולשפר את התקשורת הבין אישית והתוך אישית. את התהליכים הללו מומלץ לשלב בתהליך אימון אישי, כדי לשחרר חסמים בלתי מודעים שמשפיעים על התוצאות שלנו ביום יום. אם אתם רוצים לייצר שינוי בחייכם – עכשיו זה הזמן הטוב ביותר.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> פוסט על בית הספר “לשם שינוי” בו קיבלתי הכשרת נלפ בדרגת NLP Practitioner

> לחץ לשאלות ותשובות נוספות על אימון אישי

> לחץ כדי לקרוא על “מהו תהליך אימון אישי”

 

אם אהבתם לחצו על “like” ושתפו גם ברשתות החברתיות