ליווי ואימון למציאת זוגיות או שיפור זוגיות -פרטים והרשמה

אימון וליווי לשיפור זוגיות.

אנשים לא אוהבים להיות לבד ומייחלים למצוא את בן/בת הזוג המתאימים להם. אחרי שמגיע הבן אדם הנכון, אנחנו בטוחים שזה יפתור את כל הבעיות שלנו בחיים. בהמשך עוברים לגור יחד ומהר מאוד נגמרת תקופת ההתאהבות ואנחנו מתחילים להתמקד במה שאנחנו לא אוהבים ובמה שפחות עובד. זוגות נשואים עם ילדים אפילו נוטים לשכוח שבהתחלה היתה אהבה אמיתית, ולא מפנים זמן עבור הזוגיות. פתאום אנחנו עסוקים כל הזמן בלשנות את בני הזוג שלנו במטרה שיהיה לנו טוב. אנחנו לא נוכל לשנות אנשים אחרים, אבל בהחלט נוכל להבין את הבחירה שלנו, לראות את המערכת יחסים בנקודות הסתכלות שונות, להבין את המקום שלנו במערכת היחסים, להיות אקטיביים, לשפר את התקשורת הזוגית ועוד. לכן, השינוי צריך לבוא קודם כל מבפנים.

 

תהליך אימון אישי הממוקד בנושאי זוגיות הוא אפקטיבי ומייצר תוצאות בטווח קצר. בחדר האימון יוכל המתאמן לספר את כל אשר על ליבו ולהבין את מערכת היחסים שלו בצורה עמוקה. בהמשך נבנה תוכנית אימונית ממוקדת זוגיות כדי להשיג את הזוגיות כפי שהיינו רוצים שתהיה. החיים שלנו מורכבים מרצף של בחירות, מחשבות, ופעולות שאנחנו עושים – אל תחכו לשינוי אלא תהיו השינוי.

 

תכנית האימון מותאם לזוגות וזאת בעקבות מפגש אישי נפרד עם כל אחד מבני/בנות הזוג ואיבחון מקצועי. אני שמח שבניסיוני כמאמן אישי זכיתי לעזור לזוגות לשפר משמעותית את הזוגיות שלהם ולעשות שינוי בחייהם. חלקם היו כבר על סף פרידה ולא האמינו בכלל שהם יכולים לעשות שינוי בזוגיות הזאת. בעזרת תהליך אימון אישי לזוגיות זכיתי לייצר תקשורת זוגית חדשה ואפקטיבית ולעשות שינוי בדינמיקה הזוגית. אין מאושר ממני על זה…טוב, אולי חוץ מהזוגות עצמם!

 

רוצים לעשות את הדיפרנט? השאר עכשיו פרטים בטופס ואצור איתך קשר

 

או צרו קשר לקבלת פרטים ותיאום תהליך אימון אישי לשיפור זוגיות
בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il
חושבים שעמוד זה יכול לעניין או לעזור למישהו? לחצו על "like" ושתפו אותו ברשתות החברתיות

אימון-זוגי-אימון-אישי-למציאת-זוגיות-או-אימון-אישי-לשיפור-זוגיות

אימון וליווי למציאת זוגיות.

 

לא מצליחים למצוא זוגיות? מרגישים בודדים? ויתרתם כבר על האמונה שתהיו במערכת יחסים? החיפוש אחר זוגיות בשנים האחרונות נהיה קשה יותר, על אף שנוצרו פלטפורמות שאמורות להקל עלינו. חיפוש הזוגיות הפך להיות דומה לחיפוש עבודה או דירה. רבים אומרים שהם מייחלים לזוגיות, אבל בפועל האם באמת מוכנים לשלם את המחיר כדי להשיגה? בתהליך אימון אישי למציאת בן או בת זוג נעשה פריצת דרך! נבין מה עוצר אותנו במציאת זוגיות, איזה בן/בת זוג אני מחפש, בניית חזון זוגי, התנהלות בדייטים, ושלל מיומנויות למציאת זוגיות.

 

מעל הכל, זוגיות טובה מתחילה מאחד השלם עם עצמו. הערך העצמי משפיע על המוכנות שלי לזוגיות, על היכולת ליצור קשרים, לייצר אינטימיות ולהציג את עצמי לעולם. במהלך התהליך נבנה תכנית אישית המותאמת למציאת זוגיות טובה עבורך.

 

תכנית האימון מותאם באופן אישי לצרכים שלך וזאת בעקבות מפגש אישי חד פעמי ואבחון מקצועי. אני שמח שבניסיוני כמאמן אישי זכיתי לעזור לאנשים למצוא זוגיות בריאה וטובה עבורם ולעשות שינוי בחייהם. חלקם היו כבר מיואשים ולא האמינו בכלל שהם יכולים למצוא אהבה. בעזרת תהליך אימון אישי זכיתי להביא אותם עד לחופה. ואין מאושר ממני על זה…טוב, אולי חוץ מהזוגות עצמם!

 

 גם אתם רוצים לייצר תוצאות אחרות בחיים שלכם בזמן קצר?

השאירו עכשיו פרטים ואני מתחייב לחזור אליכם טלפונית

 

או צרו קשר לקבלת פרטים ותיאום תהליך אימון אישי למציאת זוגיות

בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il
חושבים שעמוד זה יכול לעניין או לעזור למישהו? לחצו על "like" ושתפו אותו ברשתות החברתיות