ליווי ואימון למציאת זוגיות או שיפור זוגיות -פרטים והרשמה

אימון וליווי לשיפור זוגיות.

אנשים לא אוהבים להיות לבד ומייחלים למצוא את בן/בת הזוג המתאימים להם. אחרי שמגיע הבן אדם הנכון, אנחנו בטוחים שזה יפתור את כל הבעיות שלנו בחיים. בהמשך עוברים לגור יחד ומהר מאוד נגמרת תקופת ההתאהבות ואנחנו מתחילים להתמקד במה שאנחנו לא אוהבים ובמה שפחות עובד. זוגות נשואים עם ילדים אפילו נוטים לשכוח שבהתחלה היתה אהבה אמיתית, ולא מפנים זמן עבור הזוגיות. פתאום אנחנו עסוקים כל הזמן בלשנות את בני הזוג שלנו במטרה שיהיה לנו טוב. אנחנו לא נוכל לשנות אנשים אחרים, אבל בהחלט נוכל להבין את הבחירה שלנו, לראות את המערכת יחסים בנקודות הסתכלות שונות, להבין את המקום שלנו במערכת היחסים, להיות אקטיביים, לשפר את התקשורת הזוגית ועוד. לכן, השינוי צריך לבוא קודם כל מבפנים.

 

תהליך אימון אישי הממוקד בנושאי זוגיות הוא אפקטיבי ומייצר תוצאות בטווח קצר. בחדר האימון יוכל המתאמן לספר את כל אשר על ליבו ולהבין את מערכת היחסים שלו בצורה עמוקה. בהמשך נבנה תוכנית אימונית ממוקדת זוגיות כדי להשיג את הזוגיות כפי שהיינו רוצים שתהיה. החיים שלנו מורכבים מרצף של בחירות, מחשבות, ופעולות שאנחנו עושים – אל תחכו לשינוי אלא תהיו השינוי.

 

רוצה לעשות את הדיפרנט? השאר עכשיו פרטים בטופס ואצור איתך קשר

 


 
אימון-זוגי-אימון-אישי-למציאת-זוגיות-או-אימון-אישי-לשיפור-זוגיות
 

אימון וליווי למציאת זוגיות.

 

לא מצליחים למצוא זוגיות? מרגישים בודדים? ויתרתם כבר על האמונה שתהיו במערכת יחסים? החיפוש אחר זוגיות בשנים האחרונות נהיה קשה יותר, על אף שנוצרו פלטפורמות שאמורות להקל עלינו. חיפוש הזוגיות הפך להיות דומה לחיפוש עבודה או דירה. רבים אומרים שהם מייחלים לזוגיות, אבל בפועל האם באמת מוכנים לשלם את המחיר כדי להשיגה? בתהליך האימון נבין מה עוצר אותנו במציאת זוגיות, איזה בן/בת זוג אני מחפש, בניית חזון זוגי, התנהלות בדייטים, ושלל מיומנויות למציאת זוגיות.

 

מעל הכל, זוגיות טובה מתחילה מאחד השלם עם עצמו. הערך העצמי משפיע על המוכנות שלי לזוגיות, על היכולת ליצור קשרים, לייצר אינטימיות ולהציג את עצמי לעולם. במהלך התהליך נבנה תוכנית אישית המותאמת למציאת זוגיות טובה עבורך.

 גם אתם רוצים לייצר תוצאות אחרות בחיים שלכם בזמן קצר?

השאירו עכשיו פרטים ואני מתחייב לחזור אליכם טלפונית 

arrow

 

  

חושבים שעמוד זה יכול לעניין או לעזור למישהו? לחצו על "like" ושתפו אותו ברשתות החברתיות