אימון למציאת זוגיות או שיפור תקשורת זוגית בשיטת DIB – פרטים

אימון זוגי בשיטת DIB מתאים לזוגות שרוצים לשפר את מערכת היחסים והתקשורת הזוגית. וגם לרווקים/רווקות שתקועים בתחום הזוגי וצריכים עזרה במציאת זוגיות חדשה.

אימון זוגי לשיפור תקשורת זוגית

אנשים לא אוהבים להיות לבד ומייחלים למצוא את בן/בת הזוג המתאימים להם. כשמגיע הבן אדם הנכון אנחנו בטוחים שהוא יפתור את כל הבעיות שלנו בחיים. אבל כשנגמרת תקופת ההתאהבות וכשאנחנו נתקלים עם משברים זוגיים. אנחנו מתחילים לראות את הדברים אחרת והחוויה השלנו בתוך הזוגיות משתנה. מזדהים?

אנחנו מתחילים להתמקד במה שאנחנו לא אוהבים ובמה שפחות עובד במערכת היחסים. אנחנו מתרחקים אחד מהשני ולא מפנים זמן איכות עבור הזוגיות שלנו. לפעמים אנחנו אפילו שוכחים שבהתחלה הייתה לנו אהבה אמיתית! אני מאמין שכל זוגיות היא דיפרנט אבל איכשהו כולנו מוצאים את עצמנו עסוקים בלשנות את בני הזוג שלנו במטרה שיהיה לנו טוב. רק שאנחנו לא באמת יכולים לשנות אנשים אחרים… זה בעיקר מביא לתסכול ולפעמים גם לפרידה שאנחנו לא באמת שלמים איתן ועשויים להתחרט עליהן בעתיד.

מרבית מהריבים הזוגיים, חוסר התקשורת ואי ההבנות שאנחנו חווים בזוגיות נובעים מהטיות אישיות. השוני בינינו הוא תוצר של דפוסי חשיבה אוטומטיים שונים ולעיתים אף הפוכים. זה כמו לדבר בשפות שונות! לאף אחד מאתנו אין הבנה על מה שמניע את ההתנהגויות של בן או בת הזוג. למען האמת רובנו אפילו לא מודעים למה שמניע אותנו. ברגע שנחשוף את המפה האישית של הזוגיות שלנו דברים יתבהרו ועשינו צעד ראשון לשינוי.

תהליך אימון זוגי DIB מבוסס על אבחון התנהגותי חדשני בינלאומי שמייצר באופן מידי בהירות על התקשורת הזוגית ונקודות העיוורון במערכת היחסים. זה יעזור לכם בזמן קצר להבין אחד את השני טוב יותר באופן מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק. על בסיס הצבת תוצאות האבחון שלכם ובעקבות מפגש אישי עם כל אחד מבני הזוג ביחד ובנפרד – אבנה לכם תהליך אימון זוגי אפקטיבי שמותאם לזוגיות שלכם באופן אישי.

בסטודיו האימון שלי (או אימון זוגי בזום) תוכלו לשתף את כל אשר על ליבכם ולהבין את מערכת היחסים שלכם בצורה עמוקה. תקבלו כלים של אימון לשיפור הזוגיות לטובת יצירת שינוי אפקטיבי בזוגיות, פתרון הדילמות הזוגיות ושיפור מערכת היחסים. החיים שלנו מורכבים מרצף של בחירות, מחשבות, ופעולות שאנחנו עושים – אל תחכו לשינוי אלא תהיו השינוי.

מעבר לזה שאני 15 שנים בזוגיות אוהבת ובריאה, הייתה לי הזכות כמאמן אישי לעזור לזוגות לשפר משמעותית את הזוגיות שלהם ולעשות שינוי בחייהם. חלקם כבר היו על סף פרידה ולא האמינו בכלל שהם יכולים לעשות שינוי בזוגיות הנוכחית. בעזרת תהליך אימון אישי לזוגיות הם זכו לייצר תקשורת זוגית חדשה ואפקטיבית ולעשות שינוי בדינמיקה הזוגית. אין מאושר ממני על זה…טוב, אולי חוץ מהזוגות עצמם

רוצים לעשות את הדיפרנט בזוגיות? השאירו עכשיו פרטים בטופס ואצור אתכם קשר

 

 

לתיאום ביצוע אבחון ופגישת אימון אישי לשיפור זוגיות צרו קשר 054-2321933

אימון למציאת זוגיות חדשה

לא מצליחים למצוא זוגיות? מרגישים בודדים? ויתרתם כבר על האמונה שתהיו במערכת יחסים? החיפוש אחר זוגיות בשנים האחרונות נהיה קשה יותר, על אף שנוצרו פלטפורמות שאמורות להקל עלינו. חיפוש הזוגיות הפך להיות דומה לחיפוש עבודה או דירה. רבים אומרים שהם מייחלים לזוגיות, אבל בפועל האם באמת מוכנים לשלם את המחיר כדי להשיגה?

בתהליך אימון אישי למציאת בן או בת זוג נעשה פריצת דרך! נבין מה עוצר אותנו במציאת זוגיות, איזה בן/בת זוג אני מחפש, בניית חזון זוגי, התנהלות בדייטים, ושלל מיומנויות למציאת זוגיות. מעל הכול, זוגיות טובה מתחילה מאחד השלם עם עצמו. הערך העצמי משפיע על המוכנות שלי לזוגיות, על היכולת ליצור קשרים, לייצר אינטימיות ולהציג את עצמי לעולם. במהלך התהליך נבנה תכנית אישית המותאמת למציאת זוגיות טובה עבורך.

תכנית האימון מותאם באופן אישי לצרכים שלך וזאת באמצעות מערכת אבחון דפוסי חשיבה מהפכנית שפותחה בקנדה. אני שמח שבניסיוני כמאמן אישי זכיתי לעזור לאנשים למצוא זוגיות בריאה וטובה עבורם ולעשות שינוי בחייהם. חלקם היו כבר מיואשים ולא האמינו בכלל שהם יכולים למצוא אהבה. בעזרת תהליך אימון אישי זכיתי להביא אותם עד לחופה. ואין מאושר ממני על זה…טוב, אולי חוץ מהזוגות עצמם

מוכנים להתחלה חדשה? קבלו פרטים על אימון אישי למציאת זוגיות בהרשמה בטופס

 

 

לתיאום אבחון ופגישת אימון זוגי צרו קשר 054-2321933