הרצאה מומלצת בנושא ניהול זמן ומשימות אפקטיבי – בעזרתו נעשה את הדיפרנט !

'לעשות דיפרנט באמצעות ניהול זמן ומשימות אפקטיבי' היא אחת הרצאות מבוקשות של עדי פרבר. הרצאה מומלצת לכנסים מקצועיים, ימי העשרה ו/או עיון לעובדים ומנהלים, פעילות לצוות עבודה או מחלקה, וכחלק מימי גיבוש לחברות. ההרצאה מתאימה לכל מי שמאותגר ע"י התמודדות עם זמן ועומס בעבודה ובחיי היום יום. ובינינו, את מי מאתנו נושא הזמן לא מעסיק?

 

לא, זאת לא עוד הרצאה על ניהול זמן שכבר שמעתם בעבר…. באופן טבעי יש הרבה הרצאות על ניהול זמן, מרצים עם טכניקות שונות לניהול זמן, וגם שלל מאמנים בנושא ניהול זמן. אך ההרצאה הזאת היא דיפרנט ! מבוססת על כלי איבחון חדשני AccuMatch שממפה במדוייק דפוסי חשיבה אוטומטיים בתת מודע. מתוך המידע המדעי שמבוסס על מדעי המוח, שיטת nlp ופסיכולוגיה התנהגותית – תחשפו לזויות חדשניות ומרתקות בהתייחס לאתגר ניהול הזמן שלכם.

 

להזמנת הרצאה בנושא ניהול זמן השאירו פרטים

 

 

הניסיון שלי בליווי חברות, מנהלים ואנשים מתחומים שונים – הוא שבאמת אפשר לעשות את הדיפרנט באמצעות ניהול זמן ומשימות אפקטיבי ועבודה עם יומן. ראיתי שוב ושוב כיצד ניהול זמן נכון משפר ביצועים ומגדיל אפקטיביות בעבודה שלנו ובחיים עצמם. אבל לא רק! ניהול זמן משליך על עוד שלל תחומים חשובים וביניהם ביטחון והערכה עצמית.

 

בהרצאה שלי "ניהול זמן אפקטיבי עושה את הדיפרנט" אני מלמד אתכם את השיטה שבה אני מנהל את הזמן שלי, וכך גם מאות לקוחותיי. 7 שלבים לניהול זמן אפקטיבי באמצעות עבודה עם יומן ורשימת משימות. אך לא לפני שאעורר אתכם ואלחץ לכם על כפתורים רגישים שנוגעים לניהול הזמן שלכם. נבין את המניעים הפסיכולוגים וניחשף לסודות דפוסי החשיבה שלנו שעוצרים אותנו לנהל את הזמן במיטביות.

 

להזמנת הרצאה בנושא ניהול זמן השאירו פרטים

 

 

 

לחברות וארגונים שמזמינים את ההרצאה ניתן לעשות אדפטציה ודגשים בהתאם לצרכים של קהל היעד. לפעמים מבקשים ממני לתת דגש על ניהול זמן ומנהיגות, ניהול זמן וגישה לחיים, אחריות אישית וכדומה. הנה לפניכם טעימה של הרצאה בחברת "אחדות ישראל" בה התבקשתי להתייחס לקשר בין ניהול זמן ואסרטיביות. יצא מרתק!

 

להזמנת הרצאה בנושא ניהול זמן השאירו פרטים

 

 

> לקבלת מידע על הרצאות קואצ'ינג מומלצות של עדי פרבר, כאן
> לקבלת מידע על הרצאה מומלצת בנושא מנהיגות אישית, כאן