איך מתנהל תהליך אימון אישי או עסקי בפועל? 

יש כל כך הרבה שיטות אימון אישי או עסקי. רגע לפני שאני נכנס לתהליך קואצ'ינג למה עלי לצפות? לפני שעושים את הצעד הראשון לשינוי או פריצת דרך – כדאי לדעת איך מתנהל תהליך אימון אישי או עסקי בפועל!

נכון, יש הרבה בתי ספר למקצועות האימון וכל אחד מלמד ומכשיר מאמנים להעבר אדם תהליך אימון אישי או תהליך אימון עסקי במודל אחד. זאת גם אחת הבעיות המרכזיות שתהליכי אימון רבים אינם אפקטיביים ולא מייצרים את השינוי המיוחל. לא כל מודל אימוני מתאים לכל בן אדם ולכפות את אותו ה-"שטנץ" על כולנו זה לא מקצועי ושטחי. מתוך שלל הסמכות קואצ'ינג שעברתי (ביניהם גם הכשרה בינלאומית) יחד עם ההבנה של מורכבות מוח האדם, שיטת DIB מציעה תהליך אימון מותאם אישית לך על מנת להבטיח תוצאות מקסימליות. איך מתנהל תהליך אימון אישי או עסקי בפועל?

מתחילים עם אבחון התנהגותי

תהליך אימון (קואצ'ינג) בשיטת DIB מתחיל בביצוע אבחון התנהגותי שיספק לך (וגם לי כמאמן) "אינטליגנציה התנהגותית". בעזרת מערכת אבחון ושינוי בינלאומית מהפכנית האלגוריתם שלנו יעקוב אחר תבניות המחשבה האוטומטיים שלך ויפיק מפת דפוסי חשיבה. במילים פשוטות, אפילו עוד לפני שהכרנו אני אוכל לדעת איך המוח שלך פועל. כיצד עובדים תהליכי חשיבה, פעולה וקבלת ההחלטות שלך במוח. נזהה את החוזקות כמו גם את חסמים והטיות אישיות שעוצרות אותך מלעשות שינוי או להשיג מטרה. נחשוף מיד את כל נקודות העיוורון, הפערים הלא מודעים, שמעכבים אותך.

תשכחו ממפגש היכרות וקבלו מפגש אימון משנה חיים

בשלב הבא ניפגש לראשונה למפגש חד פעמי באורך של שעה וחצי. זאת לא פגישת ההיכרות הרגילה שאתם ודאי מכירים מניסיון קודם עם מאמנים או מטפלים. פגישות שמטרתם היכרות, בדיקת כימייה ואפילו מכירה של תהליך אימון. הפגישה הראשונה בשיטת אימון DIB היא מלאת ערך ותספק לך מידע שלא ניתן להשיג אפילו ב-4-5 מפגשים ראשונים עם כל סוג של מטפל או מאמן. בפגישה אשקף לך את תוצאות האבחון משנות החיים ואעניק לך הכוונה ראשונית. לא על סמך שיחת חולין ושיפוט אישי שלי – אלא ע"ב תוצאות אבחון שהן אובייקטיביות, מדויקות ומבוססות מדע. ביצוע האבחון ההתנהגותי בצירוף הפגישה הראשונית הוא מיני תהליך לייזר בו נעביר את התגובות האוטומטיות הלא מודעות אל המודע!

המלצה להמשך תהליך השינוי לפריצת דרך

אז איך ממשיכים מכאן לתהליך אימון מלא ואיך הוא מתנהל בפועל? תהליך אימון בעל ערך ותרומה לכל אדם ללא יוצא מן הכלל ורבים מגיעים אלי ממקום של הצלחה ומימוש עצמי. יחד עם זאת, לא כל אחד שפונה אלי מעוניין בכך או יכול להרשות זאת לעצמו כלכלית. בעקבות הפגישה שקיימנו והמידע שקיבלנו – אוכל להמליץ באופן מקצועי על המשך תהליך השינוי. יש אנשים שצריכים מס' סשיינים בודדים כדי להתקדם. יש אנשים שיכולים להסתפק בתכנית חד חודשית שאינה תהליך אימון מלא. ויש גם כאלה שאינם בשלים כרגע לתהליך שינוי ומראש חבל שיכנסו לכזה – זה יהיה בזבוז כסף ועוגמת נפש לשני הצדדים. כעת נתאם ציפיות בינינו לגבי המשך תהליך האימון.

לא רק אורך התהליך שנקבע יהיה בהתאם לצרכים שלך ותוך הערכה מקצועית. במידה וניכנס לתהליך אימון הוא יתוכנן וייבנה מראש עבורך ויותאם באופן ייחודי לתוצאות האבחון. הכלים שתקבלו, הטכניקות בהם נעשה שימוש ואופי המפגשים יותאם לך באופן אישי לטובת אפקטיביות מירבית להשגת התוצאה. מאחר וכל בן אדם הוא דיפרנט. אין שני מוחות שהם זהים. ולכן כל אחד צריך תהליך שונה שיצליח לרתום אותו באפקטיביות לעבר התוצאה הרצויה.

איך מתנהל תהליך קואצ'ינג בפועל
חשוב לתאם ציפיות ולדעת למה נכנסים כאשר בוחרים להתחיל תהליך אימון אישי או עסקי

איך מתנהל תהליך אימון אישי או עסקי בפועל?

פגישות האימון במסגרת תהליך הם על בסיס חד שבועי במשבצת קבועה שנתאם מראש. הפוקוס שלנו יהיה על תחום החיים שהוביל אותך להיכנס לתהליך האימון. יחד עם זאת, ניתן מענה הוליסטי גם לשאר ההיבטים מאחר ותמיד יש קשר והשלכה ביניהם. כבר בפגישה הראשונה של תהליך האימון נפשיל שרוולים ונתחיל להתאמן – מאחר ושלב ההיכרות, איסוף המידע, האבחנה והתאמת תהליך האימון מאחורינו. מיד אנחנו נכנסים לעובי הקורה כדי להבטיח התקדמות מהירה ומשמעותית.

חלק מרכזי בכל סשן קואצ'ינג מתבסס על שיחת עדכון משבוע לשבוע עם דגש על השלמת משימות והתמודדות ניתן גם זמן התייחסות ומענה לדילמות המתמשכות ולאתגרים שעלו בשבוע החולף. שיחה אימונית זוהי שיחה שבה המאמן מפעיל הקשבה פעילה והיא אינה דומה לשיחת קפה שעושים עם חבר או חברה. בכל סשן אימון גם נלמד ונעבוד עם מגוון רחב של כלים מנטליים אימוניים מתוך ארסנל טכניקות קואצ'ינג חדשניות. עליהם יש להתאמן במהלך השבוע ולהטמיע אותם בהתנהלות שלך לטובת יצירת שינוי. התהליך הוא יסודי ומקיף על מנת לייצר שינויים ותוצאות שיוטמעו ויחזיקו לטווח ארוך.

האימונים מתקיימים בסטודיו האימון שלי ליד עזריאלי בתל אביב (רכבת השלום). אני מאמין שאימונים בבתי קפה הם זילות של המקצוע, אינם דיסקרטיים ובטח שלא אפקטיביים. חדר טיפול ניטרלי בקליניקה לעניות דעתי מנוכר וחסר אופי בעוד קואצ'ינג זה עולם תוכן אישי, אנושי וצבעוני. כך שבחרתי לאמן בסלון ביתי, באווירה נעימה של פתיחות ושקיפות מוחלטת. כי לפני שאני מאמן אני בעצמי מתאמן מנטאלית כבר 10 שנים. כל מה שאלמד אתכם אני מיישם בחיי וכך עשיתי שינויים מעוררי השראה ולהשגת תוצאות טובות יותר. הקואצ'ינג זה לא רק תהליך אלא הרבה יותר מזה, זה דרך חיים אפקטיבית ומקדמת!

עוד דברים יוצאי דופן בדרך שבה מתנהל תהליך אימון אישי בשיטת DIB. תגלו מיומנות מדהימה שפיתחתי 😜 במקביל להקשבה מלאה אני גם רושם את הדברים שתגידו (בהסכמתכם כמובן) על מנת לאסוף מידע מתוך תהליך האימון (קואצ'ינג), כל פרט יסייע לי לנתח את פגישת האימון ויתרום להמשך העמקת והצלחת תהליך האימון. בין היתר זה יעזור לי לשקף לכם את דפוסי החשיבה וההגדרות העצמיות שלכם באופן שוטף וכמובן לעקוב אחר המחויבויות שלכם בדרך להצלחה. אני לא מפספס אף פרט!

למתאמנים אצלי אני מעניק ליווי מלא גם במהלך השבוע שבין מפגש למפגש. בניסיון העשיר שלי באימון אנשים ועסקים למדתי שלא תמיד שעה שבועית לכשעצמה מספיקה להתקדמות. מפגש האימון שלנו יחד זה החלק הקל והמהנה בתהליך, אך האימון (קואצ'ינג) האמיתי מתחיל ברגע שאתם יוצאים מחדר האימון במטרה לתרגל. תוכלו ליצור איתי קשר במהלך השבוע באמצעות מייל ולהעלות דילמות ותובנות איתם הם מתמודדים ולקבל ממני תמיכה אונליין של תוך 24 שעות. כמובן שבמקרים דחופים אהיה גם זמין לכם בטלפון.

נשמע לכם מתאים? אתם אנשים איכותיים ורציניים שמעוניינים לעשות פריצת דרך – לפרטים על תהליך אימון אישי ו/או עסקי הירשמו עכשיו בטופס

 

 

רוצה כבר לצאת לדרך ולבצע אבחון התנהגותי מבוסס מדע, אובייקטיבי ומדויק?

לזהות במדויק ובאובייקטיביות את הגורמים הפנימיים שחוסמים אותך מלהתקדם

לקבל בהירות מדהימה לגבי נקודות העיוורון שמחבלות לך בהצלחה

לעשות צעד ראשון ליצירת שינוי יציב ולהגשים את עצמך עד הסוף!