איך מתנהל תהליך אימון אישי בפועל? 

תהליך אימון אישי (קואצ'ינג) בסיסי בנוי מ 12 מפגשים חד שבועיים בני שעה, הנפרסים במשך שלושה חודשים. בהמשך נוכל להחליט יחד אם יש לנו צורך או רצון להמשיך את האימון במסגרת אחרת. האימונים מתקיימים בקליניקה שלי בתל אביב שנמצאת בסלון ביתי, באווירה נעימה של פתיחות ושקיפות מוחלטת. המפגשים בינינו והדברים שנאמרים בחדר אימון הינם דיסקרטיים לחלוטין.

 

מטרת פגישת האימון האישי הראשונה הינה פגישת היכרות ראשונית בה ובה נתאם ציפיות בינינו לגבי תהליך האימון והליווי. בפגישת האימון (קואצ'ינג) הראשונה יתקיימו שני דברים יוצאי דופן לתהליך האימוני באופן חד פעמי. רב הפגישה תתבסס על שיחה אימונית שתעניק לכם הזדמנות לספר לי על עצמכם בצורה פתוחה וחופשית, על מנת שהכיר אתכם ואקבל תמונת מצב על חייכם. מטרת השיחה היא שתתנו לי מידע בעל ערך ככל האפשר לגבי כל תחומי החיים שלכם ולכן זוהי אחת הפעמים הבודדות בהם נתמקד גם במה שהתרחש בעבר למשל.

 

הדבר היוצא דופן השני בפגישת האימון הראשונה היא שתמצאו אותי רושם את הדברים שתגידו (בהסכמתכם כמובן) במקביל להקשבה. זאת מאחר וזהו שלב איסוף הידע בתהליך האימון האישי (קואצ'ינג), כאשר כל פרט יסייע לי להכיר אתכם ולבנות עבורכם את תהליך האימון ויתרום להצלחתו. בפגישה זאת תקבלו ערך רב בעצם השיתוף (דבר שאינו מובן מאליו ואף זר למרבית המתאמנים), באמצעותו גם תקבלו שיקוף על דפוסי החיים שלכם וההגדרות העצמיות שלכם.

 

איך מתנהל תהליך קואצ'ינג בפועל

 

באחד עשר מפגשי האימון האישי (קואצ'ינג) הבאים שיבואו לאחר מכן, נפשיל שרוולים ונתחיל להתאמן. בכל פגישה נתחיל בשיחה אימונית קצרה שבה נתעדכן על השבוע האחרון וניתן התייחסות ומענה לדילמות שעלו. שיחה אימונית זוהי שיחה שבה המאמן מפעיל הקשבה פעילה והיא אינה דומה לשיחת קפה שעושים עם חבר או חברה. בהמשך הפגישה נלמד כלי, עקרון או טכניקה נוספת של האימון האישי ונטמיע אותו בחיי המתאמן.

 

באמצע התהליך נבנה יחד תכנית אימון מותאמת אישית עבור המתאמן בה תבחרו תחומי חיים בהם תרצו להתמקד ותגדירו בהם יעדים למימוש. בכל מפגש נעשה בדיקה ובקרה של התכנית האימונית, תוצאותיה והצלחותיה בשבוע שחלף. כך נתקדם יחד בצעדים קטנים לעבר המטרה שעומדת לפניכם ותוך ניסיון ותהיה, עם הרבה נחישות והנאה גם תצליחו.

 

למתאמנים אצלי אני מעניק ליווי מלא גם במהלך השבוע שבין מפגש למפגש. זאת מתוך ההבנה שהשעה השבועית שלנו יחד היא החלק הקל והמהנה בתהליך, אך האימון האישי (קואצ'ינג) האמיתי מתחיל ברגע שאתם יוצאים מחדר האימון במטרה לתרגל. תוכלו ליצור איתי קשר במהלך השבוע באמצעות מייל ולהעלות דילמות ותובנות איתם הם מתמודדים ולקבל ממני תמיכה אונליין של תוך 24 שעות. כמובן שבמקרים דחופים אני זמין לכם גם בטלפון.

 

אשמח מאוד לקבל ממך פידבקים ושאלות.

הרשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים על תכנים חדשים והטבות בלעדיות או צרו קשר עכשיו והתחילו להתאמן יחד איתי בטלפון 054-2321933 או במייל info@dib.co.il

 

> המשיכו לקרוא על "מה מספר המפגשים המומלץ בתהליך אימון אישי?"

> לחץ לשאלות ותשובות נוספות על אימון אישי

> כנסו להצצה הומוריסטית לחדר האימון

 

אם אהבתם לחצו על "like" ושתפו גם ברשתות החברתיות